Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sürgős!Hogyan tudhatom meg,...

Sürgős!Hogyan tudhatom meg, hogy átestem a Covidon? Vérvétellel?

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szervezeted termelt ellenanyagot (és még van belőle), akkor igen, vérvételes vizsgálat.

Pl. itt tudsz ilyet intézni (több nagyvárosban is elérhetőek):

"koronavirusteszteles.hu"


Ezek közül valamelyik:

VÉRVIZSGÁLAT VÉDETTSÉGI OKMÁNYHOZ

VÉDETTSÉGI VÉRVIZSGÁLAT EXTRA

2021. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Annyi még, hogy ha oltattál és azután termelt a szervezeted ellenanyagot, akkor is ki fogja mutatni ez a tesztfajta. Akkor viszon a covid-on való "átesettséget" nem fogod tudni egyértelműen megmondani. (esetleg abból vehető észre oltottként, ha nem volt tüneted, hogy esetleg kiugró ellenanyagszint értéked van - de ez sem garancia erre oltottként).
2021. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk oltva 😔 nem látom értelmét igazából.

Aki oltva van az is fertőz és 6 hónap után úgyis kell másik oltás, mert csak addig véd.

Én azt látom, hogy emberek oltatnak és mégis elkapják. Semmi értelme, nem kötelező, de feltételekhez van kötve 😔

2021. nov. 17. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok oltva, nem is tervezem. Elvileg a covid-on sem estem át még, voltam 2x már antitest vérvizsgálaton. Mondjuk nem is hiányzik, hogy beteg legyek. :)


#1 voltam.

2021. nov. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha kérsz vérvételi covid tesztet, vannak olyan helyek ahol megnezik hány % anti tested van
2021. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!