Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most oltottakkal vagy oltatlan...

Most oltottakkal vagy oltatlanokkal vannak tele a covid osztályok, most mi az igazság?

Figyelt kérdés
Ilyet is olyat is lehet olvasni, hallani..
2021. nov. 17. 09:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Kinek mi az érdeke.


Például a napokban meghalt egy 30 körüli híres srác. Frissen oltottan belehalt a covidba. A hírekben csak annyi szerepelt, hogy a covid vitte el. Ha nem lett volna beoltva, akkor már rögtön azzal nyitottak volna, hogy kiemelik, hogy nem oltott.

2021. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel mit hazudnak a hírekben. Csak a szememnek hiszek. Én pedig a környezetemben azt látom, hogy nem számít annyit az oltás, amennyire istenítve van.
2021. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
1-es válaszoló, ki volt az a fiatal srác? Nem is hallottam még ezt. Elég baj ez.
2021. nov. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Gibraltárban 100% az oltottság, mégis sok a covidos. Na akkor mit is ér az oltás?

[link]

2021. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
63%
Fele fele mert ha 6 hónap után nem vetted fel a 3. Oltás akkor az ugyanolyan mintha nem lennél beoltva.
2021. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
40%
Nagyjából ugyanolyan arányban vannak oltottak, mint oltatlanok. Tehát nem igaz az, hogy az oltás megvéd a súlyos megbetegedéstől, mert ha így lenne, akkor nem lehetne ennyi oltott kórházban.
2021. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
#2: Pedig számít az oltás. A feleségemnek amióta elkezdődött ez a covid cirkusz semmi baja sem volt. Aztán kötelező volt beoltatnia magát, azóta rendszeresen beteg. Én oltatlanul nem kaptam el tőle semmit.
2021. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
Azért számít az oltás. Március elején voltam koronás, pedig vigyáztam, betartottam minden előírást. Áprilisban megkaptam az oltást, azóta úgy élek, mintha nem is létezne a járvány, járok programokra, olyanra is ahol tömeg van, maszk nuku, csak amíg muszáj (direkt a buszmegálló tábla elé állok, ugyan azt a kiskaput kijátszva mint a dohányosok), nem kaptam el a deltát, pedig az állítólag durvább mint a brit, amim volt. Vagy ha el is kaptam, tünetmentesen átment. Szóval van értelme az oltásnak.
2021. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%
#5: Akkor te oltakozz minden évben négyszer életed végéig és rettegj, hogy megbetegszel, csak kérlek a többekkel ne foglalkozz, had legyen ez mindenkinek a magánügye. Hiszen ha folyamatosan frissen felveszed, akkor téged úgyis megvéd.
2021. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Már akinek van értelme. Nem egy rokonom, ismerősöm amióta beoltatta magát szarul van. Pedig némely esetben fél év is eltelt.
2021. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!