Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most oltottakkal vagy oltatlan...

Most oltottakkal vagy oltatlanokkal vannak tele a covid osztályok, most mi az igazság?

Figyelt kérdés
Ilyet is olyat is lehet olvasni, hallani..
2021. nov. 17. 09:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%
#19: Oltások nélkül sem volt másképp szinte. Mielőtt/miután bejöttek az oltások akkor ugrott meg a halottak száma valamelyest. A napi fertőzöttség most is mutat kiugrást, sőt ha jobban megnézed még több is, mint oltások előtt. Gibraltár pont bizonyíték arra (bár ez bárhol elmondható kb), hogy az oltás nem megoldás és nem működik úgy, ahogy kellene neki.
2021. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Áprilisban oltottak be, ma teszteltek és covidos vagyok. Sajnos nem is tünetmentes, múlt péntek óta csak fekszek, és igen rosszul vagyok.
2021. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Látom a téveszméitek közé felkerült Gibraltár is, csak nem tudjátok értelmezni az adatokat :)
2021. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én kb 2000 lelkes faluban lakok, és itt oltott oltatlan megbetegedett, apám kétszer oltott Astrával és már 10 napja benne van és nagyon beteg, felesége nem oltott és mégsincs semmi baja.
2021. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!