Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichikai teljesítményemet...

Pszichikai teljesítményemet szeretném fokozni ( egyetemista, mérnökinfós)?

Figyelt kérdés
(Noopept,Piracetam,Modafinil ? ? ?) Ezeket a neveket olvastam,semmit nem tudok róluk,azt sem hogy MO-n gyógyszertárban árulnak-e ilyeneket?

2015. máj. 26. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csak stimulánsokkal vagy képes tanulni akkor az egészet hagyjad. Figyelj nem vagy lángész de ha pörgetőszerek nélkül (és nincs figyelemzavarod) nem vagy képes megfelelően teljesíteni az egyetemen akkor semmi de semmi keresnivalód sincs ott. Menj el tanulj ki egy szakmát hidd el jobban jársz vele minthogy folyamatos kudarcélmények érjenek mérnökinfó szakodon. Ezek szerint nem vagy okos ehhez a pályához.


Sorry az őszinteségért de te kérdezted! Van még kérdés?

2015. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem teljesen értem minek kell neked és teljesítményfokozó


elég egyszerű: aludj minimum 7 órát minden nap, találj egy megfelelő helyet és időt(!!) a tanuláshoz, használj több módszert, oszd be jól a vizsgaidőszakodat és legfőképpen étkezz egészségesen...kerüld a nagyon cukros, nagyon tocsogós ételeket, és az energiaitalokat


sportolj


ennyi meg egy nagy bambi

2015. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!