Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért éri meg egyes embereknek...

Miért éri meg egyes embereknek hogy oltással kapcsolatban hazudjanak?

Figyelt kérdés

Egy Facebook csoportban megláttam kolleginőm írását hogy milyen durva mellékhatás lett Pfizer után, vese beteg lett, ilyen olyan betegsége lett, tönkretette az életét..

Ugyanakkor tudom hogy sosem oltotta és oltaná magát és emiatt megy fizetés nélkülire..


2021. nov. 19. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Mert idióták. Mert azt gondolják, hogy az oltás veszélyes és azt hiszik, hogy ha hazugságokkal igazolják ezt, akkor jót tesznek.

De nem tesznek jót. Ilyen hülyének a kommentjére biztos beírnám, hogy tudtommal oltatlan, úgyhogy milyen mellékhatésokról is beszél?

2021. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is van sajnos ilyen tapasztalatom. Kamuzott össze-vissza, hogy megborult a ciklusa, meg össze-vissza ver a szive, pedig semmi baja, nincs is oltva. Olyannal meg számtalanszor találkoztam, hogy a 120 éves daganatos rokon meg szomszéd néni meghalt az oltás után egy héttel, 2 hónappal stb., no komment.
2021. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom..

Illetve van egy tippem.

A lelke mélyén tudja, hogy ez a vírus veszélyesebb az influenzánál és sejti, hogy ő sem sérthetetlen, adott esetben akármennyire él egészségesen és akármennyire ritkán kap el fertőzéseket. Tehát valahol fél a vírustól.

Ugyanakkor szeretné hinni, hogy az életmódja, a vitamintabletták és az optimuzmusa megvédi őt.

Emellett fél a vakcinától is.


Mi a végeredmény?

Saját magát próbálja meggyőzni vagy nyugtatni a válaszain, kommentjein keresztül. Önigazolást szeretne saját magának.


Valaki írta tegnap, hogy két külön világ létezik.


Én is ezt tapasztalom, de nálam ez internet vs valóság szintjén létezik.


Internet:

- ez egy nátha

- a vakcina árt, hű mennyi ismerősüknek ártott és hányan betegeskednek azóta

- a maszk semmit se ér

- az immunrendszer úgyis megvéd


Valóság:

- sulimban maszkozás és részleges távoktatás már szeptember óta

- a munkahelyem 1 hónapja elrendelte a 100% HO-t és az irodában folyamatos maszkviselést

- a családban mára mindenki háromszor oltott

- baráti kör egy része is

- majdnem mindenki oltott legalább kétszer

- kb 40-50 embert jelent ez és senkinél se volt durva mellékhatás

- barátaim kérnek meg, hogy szabadban találkozzunk, ne zsúfolt helyekre menjünk

- maszkot látok sokakon a boltban (ma még nem kötelező)

- maszkban vannak több helyen a bolti alkalmazottak

- akik elkapják, zömében megszívják (már akik nem oltottak)

2021. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
A legjobban a (globális) hatalomnak éri meg. És ők hazudnak is rendszeresen, tavaly március óta.
2021. nov. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!