Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Párom édesanyja 3. pfizer...

Párom édesanyja 3. pfizer után a napokban halt meg, boncolják. Ez mennyire lehet véletlen vagy függhet össze?

Figyelt kérdés

Megjegyzem mind oltottak vagyunk 2-3x már, de most már mi is félünk. A halál okát nem tudjuk még csak sejtjük, hogy valami érrendszeri ok, mert pénteken reggel szorított a mellkasa és fájt az oldala nem tudott levegőt venni. Utána összeesett, de felordított valahogy, hogy jajj. Azonnal hívta a Laci a mentőket és már el is kezdte közben az újraélesztését, a mentősök pedig fél órán át folytatták legalább, de nem bírták végleg visszahozni. Az oltást hét elején kapta.


Eleinte mi is azt gondoltuk, hogy ijesztgetés az egész mert eddig senkinek sem volt baja oltás után környezetünkben. bár nem tudjuk van-e összefüggés, a covid tesztje negatív volt halálakor. Boncolni fogják. Nem voltak betegségei, egyedül a térde fájt pedig a bal csípője, de más gondja nem volt, covidot sem kapott el.


Oltás utáni napokban viszont párszor panaszkodott, hogy olyan fáradt, nem bír fent lenni annyit, főzni se főzött semmit a héten pedig mindig főzött mikor mentünk, most pedig inkább feküdt és nyűgös volt, az időre fogta, hogy biztos a köd.


Mit gondoltok?


2021. nov. 21. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Nekem tüdőembóliának tűnik, okozhatta vérrög. Részvétem.

Édesapám is kapott pár éve ő szerencsésen túlélte, ez ilyen.. Vagy hirtelen visz vagy túléli.

2021. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Szívroham v tüdőembólia, oltás nélkül is ugyanez lett volna
2021. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Reszvetem.

Ennyiből nem lehet megmondani.

Bagatellm de nekem a 3. Pfizer óta, 10 napja meg mindig van ízületi fájdalmam, el is mentem tesztre, de negatív lett. Azért az oltást nem bántam meg. Az első kettő után nekem sem volt semmi, max 1-2 napig. De elég magas ellenanyagszintre oltattam (megvolt rá az okom, sajnos), lehet, hogy az volt a baj.

2021. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Részvétem a hölgyet illetően.

Kár volt feltenni a kérdést. Az egyik oldal úgy is összefüggésbe fogja hozni, a másik inkább nem. Nem ismertük, nem vagyunk orvosok.

Én Mi Hazánkosként ezt az egy videót tudom ajánlani, 04:50től van 3 hasonló eset:

https://www.youtube.com/watch?v=RK_yzo7DA4k&ab_channel=Toroc..

2021. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Thunderfairy ***** válasza:
32%
Részvétem. A 4-es válaszolóra ne hallgas. Nem hiszem hogy az oltás az ok mert akkor az első után is ez lett volna már. Az oltás a gyengitet vírust tartalmazza ezért a gyenge immunrendszerű emberek lebetegedhetnek töle.
2021. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

#6: neked fogalmad sincs, az mRMS vakcinában nem vírus van.

Hanem "revept" a tüskefehérjéhez, amit a szervezet fog legyártani nagy mennyiségben, miközben az immunrendszer küzd ellene. Pont a tüskefehérje okozza a rejtélyes problémákat a covid esetében is.

2021. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
*recept
2021. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

#6

Nem hiszed de nem is vagy benne biztos, úgy hogy inkább ne legyél annyira biztos a dolgokban, még független orvosok is mást mondanak, az én háziorvosom megmondta a szemembe tőle kérik az oltást, nem ő reklámozza, mióta létezik a covid egyszer nem beszélt róla nekem.


Sajnálom és részvétem.

A családunkban mindenki elhatárolódik az oltástól, az unokahúgom pár napig nyomta az ágyat, elment az íz/szag érzékelése, de semmi komolyabb, hol ott az anyja produkált még hasonló tüneteket 1 hétig, az apja viszont semmit.

A közel 74 éves nagyszülő is belátja hogy egy erősebb influenza lehet az egész, és gyerekkorában magától a rossz életkörülményektől gyengültek le és haltak meg emberek.


Egyik rokonnak mozgásképtelen volt a lába fene tudja már mennyi ideig, utána persze elkezdte érzékelni a lábát, és ma már tudja használni.

2021. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Van akinek a 3. oltás után üt be valami nem várt faktor. Az oltástól is lehet, de az is lehet hogy egyébként is bekövetkezett volna. Nagy eséllyel soha nem fogod megtudni mi az igazság. Ahogy olvastam a beszámolókat, oltás után 2-3 napon belül szoktak bekövetkezni hasonló események ha valakinek a szervezete rosszul reagál az oltóanyagra.
2021. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Egy hete élesztettem újra egy középkorú férfit. Összeesett az utcán, megállt a szíve. Egy nap 70 ilyen eset van csak Magyarországon, egy héten 490, egy hónapban 2100-2200.

65%-os átoltottság mellett a 2200 emberből 1450 oltott.


És ez csak egy kórisme, ott van a tüdőembólia, és még 100 más amibe kb esélytelenül azonnal belehalsz. Ott szintén statisztikailag 2/3-a oltott személlyel következik be.


Rá lehet fogni mindent IS az oltásra, de sajnos ezek az esetek eddig is megtörténtek...

2021. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!