Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid - nagyon aggódok -...

Covid - nagyon aggódok - bármilyen tanácsnak örülök?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdte Édesapám a tüneteket, ma erősödtek neki. Mai napon csinált tesztet, ami pozitív lett. Nem volt hajlandó beoltatni magát, vérnyomáscsökkentőt szed, 53 éves. Teljesen be vagyok pánikolva, itt sírok, zokogok, mi lesz most velünk? Édesanyám súlyos beteg, autoimmun betegséggel otthon van leszázalékolva, ő legalább kapott oltást, pfizert kapott 3 hónapja. Nagyon félek, hogy elkapja, és oltás ellenére is baja lesz, anyám minden fertőzést könnyen elkap, nincs immunrendszere, nem működik az immunrendszere, konkrétan le van kapcsolva az innunrendszere, mert ha lenne neki, akkor saját magát támadná. Segít Anyámon a pfizer, meg fogja védeni? Mit kell tennem, mi a protokoll, ha valaki tesztje pozitív? Van bármilyen tanácsotok ezen kívül, mit tudok tenni az egészségük érdekében? Kérlek titeket, ne vitzzatok, igen, Édesapám sajnos nem oltatott, hiába veszekedtem vele. Oltás ellenesekre nem vagyok kíváncsi, tanács segítség kellene!


Amit eddig tettem, Anyámra ráadtam a maszkot, mondtam neki, mindig legyen rajta, Apám nem hajlandó felvenni, ott köhög Édesanyámra, nagyonnagyon félek! Féltem mindkettőt! Mondtam neki, ruhákat mossa Anyám magas hőfokon, ezen kívül mit tanácsoljak nekik?



2021. nov. 22. 15:23
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Korában még sosem voltak betegek?
2021. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Covidot most kapták el először.
2021. nov. 28. 12:31
 33/41 anonim ***** válasza:
Nem covidosak, hanem hasonlóan betegek. Pl., influenza, vagy egyéb, amitől rosszul voltak? Csak mert nem biztos, hogy ennyire túlzásba kell vinni az aggódást. Nem kell bevonzani a negatív dolgokat.
2021. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
3 éve voltak influenza miatt 2 hétig nagyon betegek. Anyám eddig ezt úgy emlegette, hogy az volt élete legrosszabb betegsége, de most mondta, hogy ez a covid sokkal rosszabb annál is. Tudom, hogy nagyon aggódok 😰🙏
2021. nov. 28. 14:09
 35/41 anonim ***** válasza:
53%
Javult a szüleid állapota?
2021. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Ma apukám először kelt ki az agyból azóta. De azt mondja, 97 a véroxigén szintje, ami nem hangzik jól. Szerinte jövő héten se tud dolgozni menni, nem érzi úgy magát. Azt mondják, még nagyon gyengék. De szerintem a kórházat mostmár megússzák.
2021. dec. 3. 21:27
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

A 97-es véroxigén érték teljesen normális.


"Egy fiatal, rendszeresen sportoló, jó kondícióban lévő embernek a 96-100% között mozog a normál értéke. Egy átlag embernél 96% körül mozog,...."

2021. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
97 az teljesen jó, nekem 98-99 általában, igaz én edzett vagyok. A vírusban sem volt 98 alatt nekem, semmi volt.
2021. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️ akkor nem aggódok ezen!
2021. dec. 3. 22:37
 40/41 anonim ***** válasza:
56%
Nyugodj meg, ez a vírus köztudottan egy náthavírus, mint a többi náthát okozó koronavírus. Sokan keresztimmunitással rendelkezünk, így a tüdőt elkerüli a betegség. Mivel 97% a satja, így nyugodtak lehettek, semmi komoly, idővel rendben lesznek teljesen :)
2021. dec. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!