Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy van ez most jelenleg...

Hogy van ez most jelenleg oltatlanként?

Figyelt kérdés
Googlen sehol sem találom a legfrissebb infókat erről, mindenhol tavalyi vagy idén tavaszi híreket dob föl csak, így titeket kérdezlek, hátha valakinek van saját, friss tapasztalata (sajnos)... Ha valaki oltatlan, de közeli kontakt személy, annak ugyanúgy karantén jár, ez idáig tiszta. Viszont ha negatív lesz a PCR tesztje (a kontakt személynek) akkor az kiváltja a karantént?
2021. nov. 23. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ezt inkább a háziorvosodtól kérdezd meg!
2021. nov. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem!Ugyanugy karanténban kell lennie,mert nincs oltása.A kislányom két éves,mi covidosok vagyunk,ő ugyanugy karanténban van,mondta a doki,pedig ő nem beteg.
2021. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sejtettem. :/ Kislányodnak van negatív teszt akkor?
2021. nov. 23. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Neki nem csináltak tesztet,de nem is hagynám.Még csak két éves,ne túrkáljanak az orrába.Ő jol van hála Istennek!
2021. nov. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, persze érthető. Engem úgy érdekelne a dolog, hogy a negatív teszt feloldja-e a karantént? Jobbulást.
2021. nov. 23. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi szépen!Én úgy tudom,hogy nem.Tehát ha te covidos vagy,de a veled egy háztartásban élő nem,és nincs beoltva,neki is karantén.
2021. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!