Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Influenzával is több oltott...

Influenzával is több oltott szokott beteg lenni mint oltatlan?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 17:37
 1/3 vantel ***** válasza:
74%
Attól is függhogy ki csináltatja a statisztikát.
2021. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Senki nincs beoltva influenza ellen a rokonságomban, mégis nagyon ritkán kapjuk el. Én utoljára vagy 10 éve, akkor is pár napig tartott. Adat a kisf****m be oltást, ha az immunrendszerem egyedül is legyőzi. Főleg tojásra, tejként érzékenyre nem adathatok be akármit. Több kárt csinálna, mint maga a kór. Covidos is kétszer voltam, másodszorra meg sem éreztem.


Én a környezetemben azt látom, hogy semmivel nem védettebbek a covid ellen oltottak. Az influenza oltásos is kidőlt az influenzától.

2021. nov. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Az influenza elleni oltások sokkal komolyabb vizsgálaton, teszten mentek át. Még egyetemista koromba beleláttam az egyik fejlesztésbe. Az egyik oltást 6 évvel a megalkotás után dobták vissza. Ekkora bizonyosodott be az, hogy valami probléma van vele. A jelenlegi Covid oltásoknál erre nincs lehetőség, el kellett kezdeni az oltást a gyors ütemű megfertőződések miatt. Majd egy 10 év múlva erre is jó vakcinák lesznek. Az influenza ellenieket már évtizedek óta fejlesztik, így értelemszerűen jobban működnek.
2021. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!