Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3.pfizer után ilyen mellékhatás?

3.pfizer után ilyen mellékhatás?

Figyelt kérdés

A háziorvosom oltott, mondta hogy volt akinek hasmenése lett a 3. Után. Ma nekem is az van, viszont az oltást múlt szerdán (17-én) kaptam. Lehet hogy ennyi idő elteltével jön ki?

Más bajom nincs, se rossz közérzet se semmi, nem ettem semmi újat/romlottat stb

Nem is vagyok vészesen rosszul, csak érdekel, hogy más tapasztalt e ilyet


LÉGYSZI abba ne menjünk bele, hogy kell e oltás nem kell/ buta vagyok hogy beoltattam magam stb, a kérdésre szeretnék választ kapni



2021. nov. 26. 11:34
1 2
 11/11 anonim válasza:

december 18-án lettem beoltva a 3. adag Pfizer vakcinával. A 2. adag is kiütött fél napra júniusban, de ez sokkal rosszabb volt. Szombat reggel kaptam meg a 3. oltást, késő estére már jelentkezett a hidegrázás. Annyira fáztam h a takarómra kellett tennem még pokrócot, pedig rendesen ment a fűtés. Éjjel 2 fele kimentem a mosdóba, nagyon szédültem. Hajnali 4 fele éreztem hogy lázas vagyok, kimentem a nappaliba megmértem 38,1 volt. Bevettem gyógyszert ami megszüntette. Amint kiment a hatása ismét felment 38 fokig délután 5-re. De egésznap szaggatott a fejem.


Akinek hosszú az élménybeszámolóm annak lerövidítem a tüneteimről a felsorolást:

-hidegrázás

-szédülés

-láz (38)

-fejfájás


32/F

2021. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!