Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Késő beadatni most az első...

Késő beadatni most az első oltást?

Figyelt kérdés

Sosem voltam oltásellenes, egyszerűen nem kértem. Nem voltam beteg sem. Vagy elkerült eddig a covid, vagy átestem rajta tünetmentesen. A kollegáim többsége volt covidos oltottkènt is, úgyhogy kizártnak tartom, hogy nem kaptam el.

Viszont gondolkodom az oltás beadásán. Késő lenne most az első? Mert rengetegen már a harmadikon is túl vannak.

26N



2021. nov. 26. 20:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Most este már nem oltanak.
2021. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem késő
2021. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem késő, én is most fogom beadatni, igaz, nem teljesen önszántamból(munkahely kényszeríti).
2021. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy késő... Rengetegen adatják be most az elsőt. Én is úgy voltam vele eddig, mint te. Nem vagyok oltásellenes, de én átestem rajta (középsúlyos tünetekkel), úgyhogy eddig nem kértem. 3 hete vettem fel az első oltást.
2021. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy. Sőt, még ráérsz beszállni a nyolcadik után, semmiről nem maradsz le.
2021. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem késő most sem.
2021. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

19-ig vannak nyitva az oltópontok.

Viccet félretéve, sosem késő, neked a kettő után már olyan védelmed lesz mint akik régen kapták és a harmadik után. Sajnos úgy néz ki hogy a fertőzést nem lehet megúszni, annál pedig csak jobb lehet bármelyik oltás

2021. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Ne adasd be aki be van oltva az jobban beteg lesz.
2021. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nekem nem tette kötelezővé a munkahelyem. Soha szóvá sem tették, hogy nem vagyok beoltva, úgyhogy nem emiatt akarom. Az sem korlátozott, hogy nem volt védettségi igazolványom, mert nem mentem olyan helyekre ahova kérték, aztán annyi.

Igaziból ma az ijesztett meg, hogy az egyik kollega rokona oltatlanként bekerült ma az intenzívre sajnos.

Nem akarok oda kerülni. Lehet sosem kapom el, de lehet 2 nap múlva igen.

Köszi a segítőkész válaszokat!

2021. nov. 26. 20:52
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem késő!
2021. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!