Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beadassam a 3.oltást?

Beadassam a 3.oltást?

Figyelt kérdés

Félek beadatni a 3.oltást mivel eddig a pfizert kaptam és a 3.ugye nem lehet ugyanaz..

Nagyon félek a vírustól és az oltás miatti mellékhatástól is.

Nem tudom mit tegyek..


30/N


2021. nov. 28. 18:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%
#9 De, kaptam annyit szerencsére. Ha nem kaptál legalább 3 vedőoltást, az sajnos baj. A szüleid oltásellenesek, vagy hogyhogy nem kaptad meg a kötelezőket?
2021. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos nagyanyám hagyta magát rábeszélni az oltásra, most pedig 2 oltás után ott fekszik Salgótarjánban a kórházban, az orvos azt mondta ma, hogy isteni csoda lenne, ha túl élni. Nem tudom miből gondolod, hogy aki megkapta az oltást az nem fertőz, vagy nem halhat meg benne?
2021. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
A kedves nagyanyádnak nincs véletlenül súlyos alapbetegsége? Mert sajnos amiatt is kerülhetett oda. Covidosok között mozgok, aki oda kerül gépre, az 99%-ban nem oltott.
2021. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
34%

24 különböző komponenst kell kapnod 12 oltásban 12 éves korodig.


Továbbá javasolt még vagy hat féle betegség ellen oltás, általában 1-2 oltással.


Az első 12 oltás közül 11-t valószínűleg megkaptál, ha a 70-es évek után születtél.

2021. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
48%
Oltás előtt eléggé jól el volt, tudott magáról gondoskodni, az egyik veséje már nem volt az igazi, de 84 éves. Persze nem látom a jövőt, de én úgy gondolom, hogy el lett volna még ha nem kéri az oltást, eléggé megviselte a két oltás őt. Mondta sokat, hogy fáj tőle a feje, meg rossz volt a közérzete. Most pedig ott van Salgótarjánban a kórházban, nincs öntudatánál nem is eszik már, szerintem napja is vannak még hátra.
2021. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
29%
12: Ha oltással is korhazban fekszik, akkor szerinted mi lenne vele ha nem adatja be?? Valoszinuleg mar zsakban lenne..
2021. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
33%
Ja, bocsánat most olvasom hogy nem covid fertozott
2021. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
37%
84 éves és vesebeteg, azért gondolkodj már. Bármikor lerobbanhat egy ilyen beteg, főleg hogy aggastyán korban van. A hideg vagy egy fronthatás is súlyos állapotot okozhat az időseknél.
2021. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
55%
Az se mindegy, hogy mit kapott. A sinopharmot nem ajánlják 60 fölött most már.
2021. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
62%

"12: Ha oltással is korhazban fekszik, akkor szerinted mi lenne vele ha nem adatja be?? Valoszinuleg mar zsakban lenne.."


Éppen, hogy az oltás gyengítette őt le.

Nem látom a jövőt, de tudott magáról gondoskodni, az oltás előtt. Az oltás legyengítette őt, a vírus pedig megtámadta a tüdejét.

2021. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!