Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Négy hete voltam kovidos, de...

Négy hete voltam kovidos, de egy légtérbe kerültem megint kovidossal, van esély, hogy most immunis leszek?

Figyelt kérdés

Oltott vagyok egyébként, ha ez bármit is számít. Elkaptam 4 hete. Elég nehezen ment át rajtam. Hánytam, el is ájultam egyszer, fájt az egész hátam és mellkasom, lázam volt és verejtékeztem minden este..

Most elmentem a táppénzes papíromért és ki kellett várnom a sorom. Elvileg nem mehet be kovidos az orvosi rendelőbe, de sajnos voltam olyan szerencsés, hogy előttem 2 egymástól független kovidos nő ment be. Mindketten köhögtek és lázasak voltak. A házi orvos jól lecseszte őket, csinált tesztet pozitív.

Én meg eléggé el vagyok keseredve, hogy lehet 5-10 nap múlva majd megint kijön rajtam. Félek, hogy esetleg még súlyosabb lefolyása lesz. Már sajnálom az immunrendszerem.


Volt valaki hasonló helyzetben? Kb. Fél órát töltöttem egy légtérben velük, mivel annyira lassan ment a sor.... :(

Kék sima orvosi maszk volt rajtuk, meg rajtam is. Mikor kihallottam, hogy kovidosak akkor gyorsan felvettem még 2 maszkot.., de már sztem mindegy volt.



2021. nov. 29. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
van
2021. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Én nem voltam még kovidos, az oltásom is közel fél éves, mégsem kaptam el a kollégámtól. Tény, nem köhögött, de maszk nélkül mellettem ült ebédnél és beszélgettünk, fogdostuk ugyanazt a kilincset, stb. Napokkal később került ki, hogy fertőzött, senki nem kapta el tőle szerencsére. Szóval van esélyed, pláne, hogy a te ellenanyagszinted valószínűleg most jó magas.
2021. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát most tutira magas, mert nagyon beteg voltam és mondom november elején estem át rajta. :s november 8.-án voltam tán a legbetegebb. 4 napig tartott ez a borzasztó lét..

Úgyhogy nagyon bízok akkor benne! Köszi a bíztató szavakat. :S

2021. nov. 29. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha be vagy oltva, meglehet, hogy megint beteg leszel. Oltás nélkül még ennyi tüneted se lett volna, rottyon van az immunrendszered.
2021. nov. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megfertőztek, akkor ismét megbetegszel (kimutatná a teszt h pozitív vagy), csak annyi lesz a különbség, hogy most gyorsabban, enyhébb tünetekkel átvészeled.
2021. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát azért bizakodom, megmondom őszintén...!
2021. nov. 30. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!