Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Direkt ijesztgetitek a króniku...

Direkt ijesztgetitek a krónikus beteg oltottakat?

Figyelt kérdés

Nekem az a benyomásom, hogy azért lovagolnak a témán és idegesek az oltásellenesek, mert a koronától is félnek, de az oltástól is.


Viszont apumnak az oltás az egyetlen esélye az életben maradásra. Anyumnak is. Nagyjából nekem is.


Miért jó folyamatosan azt írogatni, hogy nem segít semmit az oltás?


2021. dec. 1. 23:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
2021. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ez ki, hogy jön ide és miért érdekeljen a videója?
2021. dec. 1. 23:16
 3/27 anonim ***** válasza:
30%
Nem az oltás az egyetlen esély. A rettegés megszüntetése az egyetlen esély. Birkaként viselkednek sokan és rettegnek, a félelem miatt halnak meg és lesznek súlyos betegek. Sok krónikus beteg ismerősöm simán átesett a víruson mindenféle nagy baj nélkül, mert fejben rendben voltak. Oltatlan volt mind.
2021. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
13%

1,

[link]

2021. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%

Nem, nem a félelem miatt halnak meg, és lesznek súlyos beteg, hanem mert megfertőződtek a covidtól, és ezzel nem tudott a szervezetük mit kezdeni :)

Ha átélnék az emberek azt, amit én, és sok társam, azt a szenvedést..

Nem vagyok krónikus beteg, és így is szörnyen voltam. Hetekig szörnyű fájdalmaim voltak, rengeteget fogytam, a szövödményeitől mai napig szenvedek, pedig februárban kaptam el. Oltakoztam, már a harmadikat is megkaptam. Mikor másodszorra elkaptam a betegséget, tényleg könnyedebb influenzaszerű volt.

Senkinek nem kívánom azt, hogy átélje, de lehet sokan átgondolnák azt, hogy ez nem csak rémítgetés, hanem ideje lenne hiteles forrásokból is tájékozódni.


Érdekes a kötelező oltásokat mindenki beadatja a kisgyermekeknek, illetve ha nyaralni megy egzotikus országokba, nem érdekli miket kap meg..

2021. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%
Én bevagyok oltva, ennek köszönhetően viszonylag jól átestem rajta. Persze kérdés hogy 2 oltás után miért is fertőződtem meg. Jó lenne ha mindenki legalább egy oltást venne fel. Az hogy kötelezővé teszik azzal nem értek egyet.
2021. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

6


Miért nem?

2021. dec. 1. 23:29
 8/27 Argloss ***** válasza:
76%

Az oltás esélyeket javít, nem tart életben, nem áthatolhatatlan pajzs és nem fog megvédeni, ha beszambázol a covid osztályra "friss" levegőt szipuzni. Ne csináljunk ebből vallás kategóriát.

Mindenki döntse el magának, hogy ki mekkora kockázatot akar vállalni, ahogyan az élet más területein is.

2021. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%
Azért nem, mert mindenkinek saját döntése, hogy beoltatja magát vagy nem. Több munkaterületen kötelező pl. eü, sok munkahelyen is a munkáltató dünti el. Ez pl szerintem nem jogos.
2021. dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 scamdemic ***** válasza:
65%
4: Ha valaki nagy nyilvánosság előtt leleplez valamit vagy elmondja az igazat olyan dolgokról, amiket szeretnének titokban tartani, akkor egyből jönnek a „tényellenőrzők”, és megállapítják, hogy az nem is úgy van, és/vagy lejáratják az igazság kimondóját. Ismert trükk ez, de már nem mindenki dől be neki(k).
2021. dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!