Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Direkt ijesztgetitek a króniku...

Direkt ijesztgetitek a krónikus beteg oltottakat?

Figyelt kérdés

Nekem az a benyomásom, hogy azért lovagolnak a témán és idegesek az oltásellenesek, mert a koronától is félnek, de az oltástól is.


Viszont apumnak az oltás az egyetlen esélye az életben maradásra. Anyumnak is. Nagyjából nekem is.


Miért jó folyamatosan azt írogatni, hogy nem segít semmit az oltás?


2021. dec. 1. 23:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Argloss


Jó, de mit tegyen az ember? Fogadja el, hogy fiatalon meghal? Vagy "csak" hetekre kórházba kerül?


8


Az embereknek el kellene fogadniuk, hogy olykor szabályokat kell betartaniuk saját és mindenki érdekében.

2021. dec. 1. 23:48
 12/27 anonim ***** válasza:
78%
Miért jó folyamatosan azt írogatni, hogy csak az oltás segít? Itt a gyakorin az összes kérdés ebben a rovatban erről szól. Van itt egy autóimmunos aki napi szinten írogatja ki a provokatív kérdéseit. A válaszok, tanulmányok nem is érdeklik csak az hogy írhassa a butaságait nonstop. Ennek mi értelme?
2021. dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
53%

13


Hitegetik magukat, letagadnák a napot is az égről hidd el nekem. A vakcina nem véd semmitől, az immunrendszer védhet csak meg, ha valakinek az szar, akkor nincs esélye akkor sem, ha beoltják. Ez ilyen, jó immunrendszer gyerekkortól lehet építeni. Sokan már elkéstek!

2021. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%
#13 Az energiavámpír autóimmunosba már én belefutottam :-) Szerintem, kicsit beteg mentálisan....
2021. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

12


Sportolok és nem eszem szemét kaját.


13


Érdekes, én napi szinten több konteós, oltásellenes kérdést látok itt, már amikor látogatom a kategóriát. Képzeld, engem azok az energiavámpír kérdések zavarnak.


14


A feketehimlőtől nem tudott volba megvédeni a nagyoncsodás, szeretett immunrendszered.

2021. dec. 2. 00:05
 16/27 anonim ***** válasza:
72%
Akkor nem te vagy az a nagyon buta, értetlen autóimmunos aki szétrollkodja a gyakorit?
2021. dec. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Nem.


Viszont rengeteg buta, értetlen oltásellenest látni itt, akik széttrollkodják a gyakorit.

2021. dec. 2. 00:11
 18/27 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem a feketehimlő. Ez egy szaros nátha, ami egészséges emberre veszélytelen, főleg a gyerekekre, akiket oltani akarnak....
2021. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
47%
Pl. hol? Mert a kérdések nagy részét rettegők, oltásfanatikusok írják ki. Az oltatlant teljesen hidegen hagyja az egész pandémia. Így nincs miért kérdéseket kiírni egy "oltásellenes"-nek.
2021. dec. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

20


Az egész kategóriában, de nézd meg a face-n levő hisztit minden koronás cikk alatt. Nem mi hisztizünk ott, én csak lájkokat, szomorú jeleket szoktunk tenni.



Azt, hogy a másokat genetikai hulladékozó, mások halálát kívánó 12-est nem törölték, erre nem lehet mit mondani..

2021. dec. 2. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!