Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet felvenni kettő oltást...

Lehet felvenni kettő oltást "harmadiknak" egészségileg?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt orvostól kéne megkérdeznem és meg is fogom.


De megkaptam a második oltásomat még júniusban és azóta egy olyan országba költöztem, ahol nem fogadják el a külföldi oltásokat. De december közepétől itt is jön a covid passport, nem lehet majd étterembe menni, kondiba, koncertre, sehova oltási igazolás nélkül.


Pfizert kaptam. Van valakinek tapasztalata azzal, hogy erre ráoltatni megint kétszer? Én modernát szeretnék, de nem tudom, hogy kapható-e itt.



2021. dec. 3. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Hát amilyen oltási hajlandóság van szm simán beléd döfnek egyszerre kettőt is, én mindenképp megpróbálnám...
2021. dec. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a pfizert nem fogadják el? melyik ország ez?
2021. dec. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A pfizert mindenhol elfogadják. Egyébként a moderna is ugyanolyan mint a pfizer, szóval ha a pfizert nem fogadják el (állításod szerint) akkor a modernat sem...
2021. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Korea. Nem fogadnak el semmilyen papírt mint bizonyíték, hogy be vagyok oltva. Csak azt fogadják el, ha ott oltalom be magam.

Akkor is ha Pfizer, ha Moderna. Bármi. Nem fogadják el.


Szóval nem az oltassal van baj, hanem azzal, hogy szerintük nem bizonyíték az európai papírok.

2021. dec. 3. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott nem fogadják el bizonyítéknak, akkor olyan mintha nem is lennél oltva náluk, szóval beoltanak.


Melyik oltás lenne jó, azt inkább tényleg az orvosoddal egyeztesd.



Lehet az se segít, mert mond valamit aztán ott meg úgyis azzal oltanak amit ők jónak látnak.

2021. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!