Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nyomják ennyire az...

Miért nyomják ennyire az embert, hogy oltassa be magát mindenképp?

Figyelt kérdés

Napi 2 órát utazok tömött buszokon, oda vissza 4 óra + helyi, volt, mikor háziorvos javaslatára csináltattam tesztet, az kimutatta hogy covidos vagyok, 1 hét alatt rendbe jöttem és vége, azóta csináltam ellenanyag tesztet is (nyilván laborosat), védve vagyok oltás nélkül is, akkor mi a szarért kell hisztizni, hogy "oltsd be magad mert az véd"? 6 vagy hány hónap után úgyis kimegy a hatása aztán jöhet a 800. "erősítő oltás" is, ha meg a szervezetem maga képes védekezni ellene akkor miért nem lehet békén hagyni? Az, hogy covidos voltam, 3 hónapja volt, semmi bajom azóta se, akkor meg? Aki úgy gondolja nem képes védekezni a szervezete, oltassa be magát, de akinek bizonyíottan képes, hagyják már békén a frászba... Vagy ha ennyire nyomják hogy akkor is kell az oltás, akkor biztosítsák hogy nem lenne tőle bajom, nem lennének mellékhatások se rövid se hosszú távon! Ha 10'000 emberből akár 1 vagy 2 meghal, megbetegszik tőle, akkor már több az esély rá mint 0%, azaz VAN rá esély, hogy akár Velem történjen hasonló, vagy más gyerekével, a szomséddal, Bárkivel! De ha ki lett mutatva hogy VAN bennem ellenanyag, fsznak kell nyomni hogy "DE AKKOR IS OLTASD BE MAGAD!!?!?!!?!?!" ?????

Francokat már...


Pár link:

[link]


"Should I wear a face mask even if I am vaccinated against COVID-19?

Yes, vaccinated people should continue wearing a face mask when visiting confined public spaces or using public transport in areas with community transmission of COVID-19.


The vaccine is very effective in preventing severe disease and death but vaccinated people may still get infected and transmit the infection. Wearing a face mask decreases the risk of this happening." - [link]


[link]


2021. dec. 3. 12:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Én veled értek egyet, de sajnos nagy az Isten állatkertje. Nem tudunk mit tenni, ha kötelező lesz.
2021. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

1. Dehogynem tudunk mit tenni! Le kell váltatni a kormányokat, a népnek jogában áll...

Itthon még a beoltottak többsége is ellenzi a kötelező oltást, ha kell törünk, zúzunk.

2021. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Először is, aki nem ért egyet, oltott, vagy oltatlan, mindegy, tespett valagat felemelni, és nem a neten hőbörögni, hanem a parlament előtt. Mind az 5 millióan.
2021. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Ez azért sokkal bonyolultabb népegészségügyi probléma. Itt statisztikai valószínűségeket kell adott népességre kivetíteni és nem lehet a népesség kisebb csoportjait egymástól elkülöníteni ill. máshogy kezelni. Ha a haszonállatoknál fellép egy járvány, ott is igyekeznek minden egyedet beoltani, csakhogy őket többnyire karámban, tojóházban stb. tartják és ott etetik-itatják-ganajozzák őket. A másik véglet az állomány teljes kiirtása. Azt sem kell feledni, hogy a spanyolnátha óta (100 éve) ilyen emberi járvány még nem volt, tehát a részleteket illetően nem volt igazán az emberi népességre vonatkozó tudományos vizsgálat, kutatás és az állatorvosi gyakorlat az egyetlen analógia.
2021. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Azért kell az oltás, hogy legyen kártyád, ezáltal jogaid. 4.ipari forradalom, digitalizáció, teljes társadalmi reform. Ez a "Great Reset".


[link]


[link]


[link]

2021. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%

Öm... ki nyomatja?

Én azt látom, hogy itt az oldaon nagoyn marják egymást az emberek, dehát szánt szándékkal jön ide mindenki..

Máshol meg senki nem jött még ide hozzám, hogy oltassam be magam..


Az igazolványt meg megkapod az alapján is, hogy átestél rajta, és ha jól tudom antianyag teszttel az is hosszabbítható, szóval azzal sincs ognd, ogy nem férnél hozzá olyan szolgáltatásokhoz, amik igazolvány kötelesek.

2021. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

6. És az antitest tesztet meg az igazolványt ki fizeti?? Mert nekem nincs fölös pénzem rá...

Több szakmában is kötelezővé tették, akkor ez mi ha nem kényszerítés?

2021. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#5 ha van teszted ami kimutatja, hogy igen, voltál covidos, igen, van benned ellenanyag, azaz védett vagy, akkor "egy időre" érvényes igazolványt kapsz.


[link]


Hogyha átestél rajta ÉS utána kaptál oltást, akkor nincs lejárati ideje. Ahogy #6 is írta, mégegy teszttel meg lehet hosszabbítani, ami persze pénzbe kerül.

2021. dec. 3. 13:17
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös vagyok. Gulyás Gergely tegnapi bejelentését hallottad? A 3.oltáshoz kötik a védettségi kártyát és aki nem adatja be a 3.adagot, annak lejár a kártya érvényessége, magyarul oltatlannak fog minősülni. Ez meg azt jelenti, hogy bár eddig is korlátozva voltak az oltatlanok, de ennél sokkal durvább szigorításokra kell készülni. Lásd pl Németország helyzetét, ahol már a kötelező oltást és a börtönbűntetést tárgyalják.
2021. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 wow, ezt nem láttam! Köszi az infót!
2021. dec. 3. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!