Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Moderna vakcináról vélemények?...

Moderna vakcináról vélemények? Kiskorúaknak ajánlott? Mert a Pfizert és a Modernat birják felvenni.

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Hatásos oltóanyag mind a kettő, felnőtt tapasztalatok szerint a Moderna erősebb immunreakciót vált ki.
2021. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

#9:

Jah, hogy az egyszerű agyad is felfogja:

A ffiak seggéből folyó vérre (ami *gyakran* előfordul) várjuk a bizonyítékaidat! Hiteles forrással.

Hajrá!

2021. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

#11: ha érdekelne, már megtaláltad volna, nesze itt van amit legutóbb olvastam, jó próbálkozast:

[link]

2021. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Tessék, hogy nehogy nedves álmodban fekete volgával gyere értem :)))

Ugyan nem végbél vérzés, de orrverzést és fogínynvérzést már számolt valaki "hivatalosan". És nem is olyan ritka... még a Pfizernél sem.

Most ezt találtam gyorsan

[link]

2021. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
De egyébként hihetetlen vernyomás értékeket mérnek néhányan oltás után hónapokig. Ez simán okozhatja hogy elpattan egy ér bárhol.
2021. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

#21:


Értem. Tehát azt állítottad, hogy a "férfiak segge vérzik" tőle, ezt bizonyítottad egy RITKA orrvérzésről, és fogínyvérzésről szóló cikkel. Ráadásul olyannal, ami pont azt mondja, hogy az Astra Zeneca vakcinája okozza ezt ilyen számban (~2-3%), szemben a (KÉRDÉSBEN EMLÍTETT!!!) Pfizer vagy Moderna vakcinákkal. Utóbbival ugyanis ez 2900 alkalomból csak 4x fordult elő! És erre a 4 alkalomra azt mered mondani, hogy "És nem is olyan ritka... még a Pfizernél sem.", holott a Pfizer+Moderna esetében is csak 2900-ból 4 ilyen eset volt :D


Akkor kijelenthetjük, hogy hazudtál akkor, amikor ezt állítottad:


" a ferfiaknak gyakran a seggéből folyik a vér tőle,"


Ugyanis egyetlen egy hiteles bizonyítékot nem tudtál erre szolgáltatni.


Taps, függöny.

2021. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

A segg vérzést mondom, hogy nem tanulmányban láttam, mert az viszonylag ujkeletű dolog.

De nem tudom hol, zárt fb csoportokban van pár találat, de az téged nem fog meggyőzni :))

2021. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

#24:


Tehát annyira gyakori eset, hogy mindössze néhány (szigorúan zárt! xD) facebook csoportban van csak szó róla, amire természetesen már nem emlékszel melyik volt...


Én meg most jöttem le a falvédőről.


Nem az én meggyőzhetőségemmel van a baj, hanem azzal, hogy nagyot akartál mondani, aztán valaki visszakérdezett...

2021. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

#20: Nem nagyot, csak túl korán.

Majd ha ebből is lesz annyi eset, hogy már nem lehet szőnyeg alá söpörni, lesz róla hivatalos forrás.

Pár hónap múlva.

Eleinte a menstruációs zavarokról is csak vírustagadónak bélyegzett beszámolók voltak, most már vannak hivatalos kimutatások is. Ahogy a vérnyomászavarokra is. Még nagyon elején jár ez a világrekord gyógyszerkísérlet.

Az embereken végzett gyógyszerkísérletek egyébként szükségesek, de ennek az a korrekt módja, hogy az alany ellenszolgáltatást kap érte. Legalábbis 2 évvel ezelőttig úgy volt. Most az alanyok fizetnek a gyógyszergyárnak kegyetlen mennyiségű pénzt az adórendszeren keresztül.

2021. dec. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem vérzés, de itt egy másik ritka mellékhatás a Pfizertől (csak erős idegzetűeknek!):

[link]

Engem valahogy nem nyugtat meg, hogy ritka. Senki sem garantálja, hogy nem én leszek a következő "ritka eset", ha beoltatom magam...

2021. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!