Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Leendő újdonsült oltatlanok!...

Leendő újdonsült oltatlanok! Mi az oka hogy nem akarjátok felvenni a harmadik oltást?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen jelentették be hogy aki nem fogja felvenni a harmadik oltást, és lejár a kártyája, az ugyanúgy oltatlannak fog minősülni, mint aki egyetlen egy oltást sem kapott.
2021. dec. 5. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Off Annak rá kell jöjjön ezzel ők bekerüknek kirekesztett kategóriába . Vegtelenségig is elmegy a hatalom 15 dozist is követel . A megvezetett naivak miatt is a kiméletlen korrupt politikai es médiavezetők miatt zajlik aktívan az átverés . Nincs semmire garancia X beadott méreggel , csak a bajokra .
2021. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Off, mikor jár le a kártya? Júniusban kaptam a másodikat
2021. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Aki beoltatta magát, az nem lesz hirtelen oltatlan, max. nem élvezi tovább a vele járó kedvezményeket, de már így is rengeteget tett az oltas terjedésének megakadályozásában, cserébe a mezei oltásellenessel
2021. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Én például nem vagyok oltásellenes, csak a kísérleti szereket utasítom el (mRNA technológia). Jelen pillanatban viszont mást nem kaphatnék. Ez van, így maradok oltatlan.
2021. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
3-es "Aki beoltatta magát, rengeteget tett az oltas terjedésének megakadályozásában" Mester, kérlek taníts minket!
2021. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%
5-ös, előtted a lehetőség, hogy a h.lyeségek helyett hasznosat is tanulj, tudody az egyetemen ezt teszik, iratkozz be padavan, ha nem érzed magad elég okosnak. De gondolom nem fogsz, a vélemény nyilvánításod kimerül a dedós lepontozgatásba :)
2021. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
3# Fokozatosan haladtok a csapdába ezért nem tűnik fel nektek . Mivel másokat okol a médiaszakértő könnyebb rájuk terelni a balekok felelősségét . Pedig minden következmény a beotottaké amit aláírással tettek egyértelművé . Bemondják mi a következő mutáns gyorsan mentek a méregért . De töben kidőltek és a 3. 4.beadasát már kevesebben kérik ...
2021. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
6. Várom a tudományos magyarázatot hogy aki beoltatta magát, hogyan akadályozza meg az oltas terjedését? Ja, ezt tudody egyetemen a padavan tanítják. OK. Így már értem
2021. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Elveszett a bizalom. Amikor kértem az első két oltást, akkor azt mondták, hogy a második oltás után 3 héttel örökös védelem alakul ki. Utána na jó, nem örökös, hanem pár évente kell emlékeztető oltás. A pár évből fél év lett, a fél évből négy hónap. Ja igen, jön az új mutáns, új oltás kell. Az oltás előtt tünetmentesen átestem rajta, ez csak azért derült ki, mert az első oltás előtt csintattam antitest vizsgálatot. A családban lévő orvosok/gyógyszerészek meggyőztek, hogy mégis vegyem fel az oltást. Megtettem. Rá pár hónapra kialakult egy gyulladásos betegség, ami ugyan enyhült, de még nem múlt el. Lehet semmi köze az oltáshoz és az is előfordulhat, maga a covid okozta. Ki tudja? Most mindenesetre semmiképpen se kérném a harmadik oltást, mert a környezetemben mindig van egy-egy új beteg. Ki tudja, hogy én nem-e vagyok újra beteg? Persze teljesen nem utasítom el a harmadik oltást, de egy újabb antitest vizsgálattól teszem függővé. Nekem december végén jár le a 6 hónap.
2021. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%

8-as, hagyj ne írjuk már le minden egyes oltastagadónak egyenként, mikor erre vannak a tudomanyos szakcikkek. Nem csak az indexet, a blikket kéne olvasni, hanem a hiteles forrásokat, és talán nem lenne ekkora köd a fejedbe.


Tudom tudom, most az jön, hogy mivel nem pötyögtem be ide telefonrol 20milliomodik alkalomra is ugyanazt, ezért valójában nem is tudok ilyen indokot mondani bla bla. Ismerem már ezt a buta gyk-s menetrendet

2021. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!