Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért hazudnak férdítenek az...

Miért hazudnak férdítenek az oltásellenesek, pl: Pócs, hogy orvosi tankönyvben van, hogy járványban nem oltunk?

Figyelt kérdés

Ez terjed mert Pócs ezt mondta, egy tankönyvben nem találtam, tesóm orvosira járt és kerestem a tankönyvben is, de érdekes módon egy tankönyvből nem idéztek soha.

Most a SOTE kiadott egy közleményt, hogy ilyen egy tankönyvjükben nincs

[link]


2021. dec. 5. 12:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon fárasztó vagy...
2021. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
Pont azok hazudnak és ferditenek akik megakarják győzni a többi oltatlant .
2021. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2. pl.?
2021. dec. 5. 12:29
 4/26 anonim ***** válasza:
54%

Elég unalmas téma már. De:

Nem tudom van-e ilyen, de ezt nem csak Pócs mondta, tavaly is volt erről már szó, legalább is én hallomásból emlékszem rá.

A másik meg, hogy a mostani szívós, erős mutációk nem véletlenül alakulnak ki...nem kell hozzá tankönyv meg semmi, egy kis logika. Az alapvírus meg még a béta, gamma is eltörpül a delta, de inkább lassan a delta pro + (f*szom sem tudja mi a neve) meg az omicron mellett.


A vírusok mutálódhatnak több irányba is, egyik lehet az, hogy egyre fertőzőbb, veszélyesebb mutációk alakulnak ki (itt azért a logika szerint közrejátszik az, hogy ha valahol a vírus úgy "látja", hogy nehezebben szaporodik - aka. oltottakban tételezzük ezt fel ugye - akkor úgy próbálja meg a szerkezetét változtatni, hogy áttörje ezeket a korlátokat - részben, egészben). A másik, hogy önpusztító mutálódás megy végbe, lásd Japánban a delta elvileg saját kardjába dőlt.


Mindamellett a Pócsos kijelentésre reflektálva: amikor ezt kimondta Pócs, Rusvai (az oltottak egyik szent bálványa) határozottan bólogatott. Akkor ezt mivel magyarázod? :D (nem, nem vagyok "gődényista", sem Pócs rajongó, meg semmi ilyesmi)

2021. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
4. Rusvai állatorvos... nem ismeri a humán orvosi tankönyveket... amúgy nekem az ilyen "jól van ez hülye" bólogatásnak tűnt.
2021. dec. 5. 12:36
 6/26 anonim ***** válasza:
19%

Mindig azt mondják, ami az ő álláspontjukat támasztja alá.

Ha járvány van, azt mondják járvány idején nem oltatunk.

Ha nincs járvány, akkor azt mondják: minek oltatni amikor nincs járvány?

2021. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
15%
Pontosan innen maradt meg nekem is, ahogy 4 írja. Nem olvastam a tankönyvet, viszont láttam a műsort, amikor Rusvai egyáltalán nem ellenkezett az adott kérdésben.
2021. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
4. Mikor és hol jöttek létre a mutációk.. 2020. szeptember Brit mutáció sehol még oltás, Delta India, Omikron Afrika 6 százalékos átoltottság
2021. dec. 5. 12:39
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

“ Rusvai állatorvos... ”


Igen. Neki van tapasztalata az állatkísérletekben. :)

2021. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%

A delta 2020. legvégén kezdett el megjelenni de akkor még semmi extra nem volt vele. Addigra már beoltottak vakcinánként több tízezer embert kísérleti jelleggel, majd 2020. decemberében elkezdődtek az EÜ-sok oltása világszerte. Utána kezdődtek a tömeges oltások. Akkor még a béta "dominált" de a delta hamar kiszorította. Azóta megjelent a delta pro+ nemrégiben, illetve az omicron, melyet ráadásul csak oltottakban találtak meg első körben sőt azóta is nagyszámban úgy néz ki, hogy elsősorban bennük/bennetek szaporodik jócskán. Nyilván az oltatlanokra is veszélyes lehet ezáltal, főleg hogy a "szuperkártya" (diszkriminációs sz*r) miatt az oltottak azt hiszik, hogy ők nem betegedhetnek meg durván, nem halhatnak bele a vírusba és nem is terjeszthetik. Pedig de, a 4. hullám az oltottak hulláma és a többi is már, mivel szabadon, korlátozások nélkül terjesztik a vírust. A normálisabbja legalább felfogja, hogy kell a maszk nekik is, meg nem most megyünk tömegbe fertőzni mindenkit de nagyon sok oltott nem így vélekedik erről.


Rusvai meg állatorvos, de azon belül is az állítások szerint virológus. Nyilván másabb a pálya de az alap koncepció ugyanaz. Ha meg azért bólogatott, mert "jól van ez hülye", akkor megcáfolhatta volna ezt a kijelentést 1 mondattal akár. Nem tette, tehát nem amiatt bólogatott vélhetően, amit Te feltételezel.

2021. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!