Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez most akkor áprilisi átvésze...

Ez most akkor áprilisi átvészelés és 3 héttel ezelőtti 3. oltás után megint covid?

Figyelt kérdés

Szóval reggel kicsit fájt a torkom, de semmi extra. A családi ebédnél tűnt fel, hogy íztelen a leves. Keresztanyámnak mondtam is, hogy ebből kimaradt a só? Többiek néztek rám, hogy elég sós ez. Tettem bele erős pistát, szintén íztelen. Mostanra elment a szaglásom is, és picit kapar a torkom és erősebb a pulzusom (nincs mivel mérni, érzem). 3 hete kaptam a 3. oltást, áprilisban már átestem a covidon, akkor megviselt nagyon - 2 oldali tüdőgyulladás, erős fejfájás, erős köhögés. De holnap kezdek az új munkahelyemen, most mi legyen?


37/F



2021. dec. 5. 16:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy múlthét vasárnap húgomék voltak itt a 3 gyerekükkel (3, 5 és 7 évesek) és velük voltam kb egész délután.
2021. dec. 5. 16:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán. Minket 3-szor oltott fertozott le.
2021. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minket meg egyszer sem, oltatlanul persze.

A pulzusodat egy karórával is meg tudod mérni😃, ezt nem olvastam sehol, magamtól jöttem rá.

2021. dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyerekek veszélyesek. Kerüld őket!
2021. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!