Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet hogy koronavírusos...

Lehet hogy koronavírusos vagyok de már bezárt az orvos, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bátyám koronás, én pedig köhögök, fáj a torkom és folyik az orrom. Az orvos csak holnap délután 1-kor nyit ki, szóval addig bizonytalan hogy én is covidos vagyok e. Így menjek holnap iskolába? És ha nem megyek és a teszt után kiderül hogy mégsem vagyok koronavírusos, akkor a holnapi napot az orvos leigazolja?

2021. dec. 6. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel hónap a dokit ma meg pihenj!
2021. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp me menj holnap suliba!! Holnap hívd fel a háziorvost. Kérni fog neked tesztet, annak kell pár nap amíg megcsinálják és kiderul az eredménye, addig otthon leszel. Igen, ha negatív vagy akkor leigazolja ezt a pár napot. Ha magától nem jut eszébe igazolni, akkor kérd meg rá. Ilyen tünetekkel akkor sem kellene suliba menned, ha nem vagy covidos, de mivel a bátyád az, így nagy eséllyel te is az lehetsz.
2021. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Így van ahogy az 1-es írja

Régen mikor megfázott valaki akkor nem volt ekkora cirkusz körülötte hanem otthon maradt ha szarul volt aztán ennyi

Ez a mai világ rendkívül beteg

Nem neked szántam a monológom kérdező,nehogy magadra vedd csak a helyzet nagyon fura ami már 2 éve tart

2021. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért kérdeztem hogy menjek e suliba vagy ne mert igazából nem súlyosak a tüneteim, csak egy kicsit fáj a torkom is meg a köhögés sem annyira gyakori és nem biztos hogy ez korona. Ha a bátyám nem mondta volna hogy nem érez szagokat meg ízeket akkor valószínűleg sima megfázásként könyveltem volna el és mennék suliba (csak mert anyukám nem engedi hogy itthon maradjak).
2021. dec. 6. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Korona, vagy sem, megfertozheted a többieket. Betegen nem megyunk suliba, akarmi is a baj!
2021. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném kérdezni, hogy akkor is teszteltetnem kell magam meg itthon maradni ha bevagyok oltva? (Igaz májusban kaptam a 2.oltást, szóval már több mint fél éve)
2021. dec. 6. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Csak nem holnap lesz az a fránya matek dolgozat? 😅
2021. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled?
2021. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!