Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen jellegű a fejfájás...

Bogus20 kérdése:

Milyen jellegű a fejfájás koronavírus esetén?

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 hete volt egy pozitív kontaktom és 4-5 napja fáj a fejem, reggel jól vagyok, és délben kezdődik és estig erősödik, ha lefekszem aludni elmúlik. Kétoldali,folyamatos, mozgásra erősödik, vérnyomásom rendben van, amúgy nem szokott fájni a fejem. Kicsit náthás is vagyok, az elején volt enyhe torokfájásom. A csütörtöki PCR tesztem negatív lett. Gyerekek is náthásak voltak, egyik lázas is volt. csináltassak még egy PCR tesztet?

2021. dec. 6. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 26.-án lett pozitív a tesztem... Most kezdem el érezni a fejfájást.Eddig nem volt.. Lehet ez is csak az időtől franc se tudja,de kegyetlen. 4.ik napja van ez. Egész nap semmi aztán jön a 6 óra és végem.. Semmi gyógyszer nem veszi ki.. Homloktáj fáj. Alszok és elmúlik.
2021. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!