Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus tünet?

Koronavírus tünet?

Figyelt kérdés

csütörtökön kijött rajtam a hidegrázás, ami sokáig nem akart múlni, napközbeni pár órás alvás segített kicsit. Ma is rámjön néha.

Pénteken oltás nélkül (korábbi negatív érvényes PCR teszt ellenében látogathattam) mentem fogorvoshoz, ahol most a gyorsteszt pozitívat mutatott.

Hidegrázással furcsa érzésem van, mintha a sok ruha rajtam kaparná és felszántaná a bőrömet, ma kezdett fájni a fejem.

Az egész család otthon van most, biztos ami biztos, hétfőn tervezek a háziorvosomhoz menni.

Koronavírus lehet? A többi oltott/védett nem mutatott tüneteket seholse, de ugyanúgy fertőzhet, valószínű, hogy azt kaptam el?



2021. nov. 13. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
engem minden nap ráz a hideg, szar idő van... nem kell mindent a covidra fogni!
2021. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
a a gyorsteszt pozitívat mutat, akkor az. Nincs fals pozitív ezeknél a teszteknél.
2021. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyorsteszt pozitív akkor az minden esetben pozitív! Csak a negatív nem mindig érvényes.
2021. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen, covid, és ne menj orvoshoz, hívd fel, mert mindenkit összefertőzöl a váróban.
2021. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nalam kb ugyanez, folyamatosan fázom, olyan mintha tukkel szurkalnak a bőröm és borzasztoan fáradt vagyok. Más tunetem nincs. Ráadásul babát várok. Nem tudom korona e.
2021. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
influenzára is jelezhet pozitívat?
2021. nov. 15. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2021. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelezhet A-B-re is.
2021. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Covid !!! sokan vagyunk most benne! 2 oltasom van igaz nyáron oltottak de elkaptam! Most kutya bajom liveba a szaglast! 1napig volt láz hidegrazas de szombat óta semmilyen szagot nem érzek se ízeket!

Reméljük túl leszünk rajta! Jobbulast!

2021. nov. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!