Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid és csalónap?

Covid és csalónap?

Figyelt kérdés
Nehany napja elkaptam a covid virust. Viszont sulyt tartok es tegnap csalonapoztam mert ezen a heten nem tudtam 700 kcal felett enni hiaba probaltam. Szoval Tartottam egy csalonapot,igaz hogy ilyenkor sehogy se menne zsirba,hiaba ennek ket napon keresztul mert a szervezetem annyira ki van merulve a virus miatt,hogy minden tapanyagot a gyogyulasomra,es a letezesemre fektetne be es nem pedig a hizasra?

2021. dec. 7. 21:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tehat a kerdes az,hogy nehezebben hiznak meg,mert le vagyok gyengulve,es a szervezetem a felerosodesemre hasznalna azt a plusz energiat,mert elegge legyengult a virus alatt :/
2021. dec. 7. 21:44
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha 700 kcal-t eszel naponta, az éhezés.
2021. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Betegség alatt nem diétázunk. Ilyenkor az kell legyen a cél, hogy minél inkább megadj mindent a szerevezetnek amire szüksége van. ha hiányt szenved, te bánod meg.
2021. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es,csak most ettem annyit,azt is eroltetve.Hányingerem volt az etel gondolatara is. Viszont most visszajott az etvagyam,es rosszul is voltam,szedultem,ajulaserzetem volt. Ezert ettem 4 szelet hawaii pizzat,tobbet akkor sem birtam. Ugye ez elott nyilvan ettem meg a delelott folyaman,csak estere kicsit aggodtam,mondom eszek,mert hetkozben alig ettem, es feltem az ajulastol,ezert dontottem csalonap mellett. Csak arra voltam kivancsi,hogy ilyenkor a szervezet,amikor beteg vagyok,elsosorban zsirt raktaroz,vagy pedig energiaba fekteti azt,hogy egyeltalan elni tudjak,mert a betegseg kimeritett.
2021. dec. 7. 22:04
 5/16 A kérdező kommentje:

Es ha valaki betegseg alatt nem dietazik akkor elkepzelheto,hogy meg fog hizni?

(Csak kivancsisagbol)

2021. dec. 7. 22:11
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

"ilyenkor a szervezet,amikor beteg vagyok,elsosorban zsirt raktaroz,vagy ..."

Elsősorban azon van, hogy meggyógyulj. Ehhez lehet, hogy zsírt kell épp raktároznia, meg az is lehet, hogy nem, mert sok mindentől függ. Azt se tudjuk, hogy hány kiló vagy meg milyen magas.

2021. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
49 kg 163 cm vagyok.
2021. dec. 7. 22:13
 8/16 A kérdező kommentje:
18/Lány
2021. dec. 7. 22:14
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Minimum 3-4 kilót kellene híznod, de 5-6 sem árt. Persze sport mellett. Gyógyulás után. Jobbulást!
2021. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hidd el,nem vagyok annyira sovány mint amennyire a számokból látszik :)

Köszönöm szépen,remélem mostmár meggyógyulok. Ideje lenne…

2021. dec. 7. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!