Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoktatok csaló napot tartani?

Szoktatok csaló napot tartani?

Figyelt kérdés
Olyankor mennyi kalóriát visztek be "plusszba"? Vagy a kalória marad szigorúan csak a kaja az amit megkívántok?

2021. nov. 11. 06:50
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem,mert rettegek, hogy ha csalok, megcsúszok és visszaesek és újrazabálni fogok.
2021. nov. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Én szoktam, leginkább amiatt, mert elég bonyolult okokból így tudom megoldani. Hétközben elég keveset eszek, hétvégén meg sokat. Így is működik, csak kicsit nehezebb egy egy hetes keretet betartani.

Hétközben 1600-2200 körül.

Hétvégén 3000 körül.

178cm/90kg.

2021. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Amit akarok, azt egyébként is megeszem. Már súlyt tartok, de fogyás alatt is ettem néha sütit, csokit, sültkrumplit, csak keveset. Nekem így jobban bevált, mint hogy hosszabb megvonás után jól bezabáljak.
2021. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem tartok csalónapot, sohasem, bár a diétám nem is fogyókúra ;) Napi kalóriakeretem van kb, de abban azt eszem, amit megkívánok, és ha több lesz, hát nagy ügy.


Elég hozzú ideig voltam étkezési zavaros ahhoz, hogy teljesen skippeljem a fogyókúra-témát.

2021. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Szoktam, ilyenkor általában értékpapírcsalással, unokázással vagy a feleségem megcsalásával foglalkozom.
2021. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Én csak azt tartok.
2021. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Mindennap eszem amit megkívánok, de ahogy Monspart Sarolta is mondta, már csak kistányérral terítek.
2021. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem az egyetlen buktatója a diétásnak az éhség.. Egy szintig elviselem, de van egy fok amikor nem. Egyébként fura, de nem vágyakozom bizonyos ételek után. Simán elélek husin meg zöldségek ha kell, csak éhesek annyit hogy ne keljen éhesen lefeküdnöm. Szerencsére mára már vannak olyan aduász diétás receptjeim amik nagyon laktatóak, telítenek de nem léptem velük át a keretemet. Én mindig akkor akartam csalni, vagy csaltam, ha éheztem. Ma már okosabban csinálom
2021. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Havi egyszer, 1 napot. Nekem így jó. Fogalmam sincs mennyi, egyébként se számolgatok kalóriákat. Amúgy kóros elhízásból fogytam le normál testsúlyra.
2021. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
És pont ma tartottam. Sajnos inkább zaba napnak nevezném:( pedig olyan szépen 6 hete tartottam a diétámat, de ma teljesen visszaestem:( csoki, gofri,palacsinta, sós mogyi, meg pár szelet vajas mézes kenyér. Leírni is borzalmas mennyit ettem ma.
2021. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!