Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid és csalónap?

Covid és csalónap?

Figyelt kérdés
Nehany napja elkaptam a covid virust. Viszont sulyt tartok es tegnap csalonapoztam mert ezen a heten nem tudtam 700 kcal felett enni hiaba probaltam. Szoval Tartottam egy csalonapot,igaz hogy ilyenkor sehogy se menne zsirba,hiaba ennek ket napon keresztul mert a szervezetem annyira ki van merulve a virus miatt,hogy minden tapanyagot a gyogyulasomra,es a letezesemre fektetne be es nem pedig a hizasra?

2021. dec. 7. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Anorexiás vagy, ami eleve betegség, és most még a covid is. Vigyázz magadra nagyon! Hallgass az orvosra! 700 kcal éheztetés. Egy covid által megtámadott kiéheztetett szervezet nem életbiztosítás... Be vagy oltva legalább? Hányszor?
2021. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Egyszer sem :D

Kérlek,csak most ne támadjatok,mert nincs erőm veszekedni,az oltottakkal,mert én oltatlan vagyok :D

Nem ítélem el az oltást,mikor elkaptam el is gondolkoztam rajta,hogy a későbbiekben (jóval később,mivel úgy tudom,hogy most nem lehet még oltani,covid után) lehet oltakozni fogok én is :DD

2021. dec. 7. 22:22
 13/16 A kérdező kommentje:
De én a hétköznapokban mikor nem vagyok beteg többet eszem. Csak most betegen ennel tobb nem ment le a torkomon.
2021. dec. 7. 22:22
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem amúgy picit sovány vagy. Legalábbis én 162 centivel a te súlyoddal nagyon vékony voltam, az én esetemben nem volt szép. Persze sok dolgon múlik. Most egyelőre gyógyulj.
2021. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

Amíg nem gyógyulsz meg, minden nap kötelezően csalónap! Ugyan számok alapján nem tűnsz olyannak, mint akinek fogynia kéne, de ez a te dolgod, viszont azt csak és kizárólag a betegség után cisnáld!

Egyébként mézes tea jó cucc. A tea ugye meleg folyadék, szóval önmagában jót tesz, a méz meg egy csomó egészséges dolgot és emellett sok enregiát is tartalmaz, így pusztán ivással tudod táplálni magad. Csak 70 foknál ne legyen melegebb a víz, mikor rakod bele, mert elvileg kicsapja a vitaminokat a túl forró víz.


Hidd el, nem ezen a 2 héten fog múlni.

Visoznt ha a szervezet nem kapja meg amire szüksége van, akkor sokkalta lasabban fogsz meggyógyulni és akár a hosszútávú betegségek esélyét is növeli. Szóval tudom, hogy csalogató lehet a betegség által ledobni pár kilót (mondjuk ez sorvasztás, nem fogyás) dee veszélyes gondolat.


Ananászt pizzára, pfhö! ;D

2021. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 1éve kaptam el a vírust. Súlyos lefolyású volt, mentő vitt be a kórházba, 6 napig tartottak bent, ezalatt 8kg-ot fogytam. Napi 3x volt étkezés, minimum 2x ettem kenyeret az ételhez/nap. A szervezet, a gyógyulásra nagy energiát fordít
2021. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!