Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Sinopharm oltások mikor...

A Sinopharm oltások mikor járnak le?

Figyelt kérdés
Hol lehet ennek utánaolvasni? Mert hogy sehol semmi információ, de még a többiről se találok... Néztem külföldi oldalakat, ott se írnak semmi konkrétat.
2021. dec. 10. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Gondolom ott ahol hivatalosan végigfutott az engedélyezési eljáráson azaz sehol.

vagy valahol a kínai web mélyén...

2021. dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Mármint az a kérdés, hogy az egyes előállított oltóanyagok mikor járnak le?


Szerintem oltóközpontban tudsz keresni valakit, aki megnézi. Rajta kell legyen az oltáson, hogy az a darab épp mikor jár le. Általában azért van pár hónap/év szavatosságuk.

2021. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

08:38 a who is engedélyezte.

A kérdésre válasz: ha a szavatosságra gondolsz akkor az szerintem kb 6hónap.

Ha a védettség a kérdés: egyénfüggő. Van aki azt mondja, hogy nem véd, de ismerek olyan idősebb nőt akinek 7hónap után még volt mérhető védettsége(mást nem ismerek aki mérette)

2021. dec. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor miert szajkozza azt a media hogy 30 milliard forintnyi Sinopharm van raktaron de nem sokaig mert le fognak jarni hamarosan es lehet kidobni? 444-es cikk amire a hvg athivatkozott meg oktoberben. Azert kerdem hogy ha valaki keri most, az elsot megkapja nem jarhat e ugy hogy kozben lejar es nem tudnak adni belole masodikat harmadikat? Mert azt is olvastam hogy a sino is mrns lesz jovo evtol, atallnak annak a gyartasara...
2021. dec. 10. 09:02
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

#3 WHO nem engedélyezte, vészhelyzeti engedélye van.


A kettőnek semmi köze egymáshoz. WHO nem engedélyez vakcinát. Javasol.


Tehát nincs olyan ország a földön ahol végig futott volna az engedélyezése.

2021. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es akkor mikor is jarnak kb. le...?
2021. dec. 10. 10:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk :)
2021. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Háziorvos esetleg meg tudja mondani a tutit ha beszélnék vele? Gondolom úgyis ő adná be.
2021. dec. 10. 11:43
 9/11 anonim ***** válasza:

2 év gyártástól számítva. Szóval ~2023 január körül jár majd le.


[link]

2021. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor némi segítség: [link]
2021. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!