Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik Sinopharm oltás után...

Akik Sinopharm oltás után elkapták a covidot, és fiatalok, hogy zajlott le a betegségük?

Figyelt kérdés
Most szerettem volna 3. oltásnak felvenni valami jobbat, de közben elkaptam a covidot. Tudom is, hogy kitől, vasárnap találkoztam egy covidossal, ma már 38 fokos lázam van, mire számíthatok? Egyéb tünetem: izomfájdalom, fáradtság. Megúszhatom ennyivel?

2021. nov. 24. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Az oltás legyengíti a szervezetedet pár hétre, ezért nem is szokta soha járvány közepén oltani.
2021. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tavasszal, vagy nemtom mikor kaptam oltást. Pont fél éve.
2021. nov. 24. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Akkor csak szimplán tápos vagy, egyed a C+D vitamint.
2021. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%

Párom most karanténos, 2 sinopharm után. Tavasszal kapott oltást. Kb egy enyhe nátha tünetei vannak, folyik az orra és néha köhög.

Én szintén 2 tavaszi sinopharmmal nem kaptam el, tegnap beoltottak plusz egy Modernával.

2021. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnyugtató válasz, köszönöm. Szükségem van erre, mert nagyon félek.
2021. nov. 24. 12:13
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ne parázz rajta, ha holnapra nem leszel rosszabbul, akkor valszeg ez a max amit nyújtani tud. Párom alapból minden szart elkap és le is dönti a betegség de ez az évi egy szokásos influenzájához képest abszolút nem nagy cucc.
2021. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

>ezért nem is szokta soha járvány közepén oltani


igen van a szokas meg van a kenyszer. 2 eve jarvany van, iden tavasz ota van oltas, de inkabb nyar eleje ota szeles korben. azota is folyamatosan van jarvany.

akkor mikor is kene oltani vele?

amugy nyaron probaltak minel tobbet amikor eleg lapos volt a gorbe, kb 5.5m emberig eljutottak, de a sok oltasellenes hasonlo duma megtette a hatasat a maradek azt hisz a vitamin meg a potyautazas megovja.

nade akkor szerinted mi legyen? ne oltsanak tovabb? mert jarvany van? varjunk vele? meddig is? jovo nyarig? 1 evig, 10 evig?

2021. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

#7


Kényszer van? Mikor oltsanal?



Mire van kényszer? Az értelmetlen dolgokra?

Minden eddigi elmélet ellene szól. Senkinek nincs tapasztalata, csak valami eü-től független okból valaki úgy döntott, hogy most erőltessük az oltást.

Az nem véletlen hogy min 3 év az oltások tesztelése. Az sem, hogy a gyártók felmentést kaptak az egyépként szokásos felelősségvállalás alól

2021. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus megfázásos tüneteim voltak, mint amilyen szokott lenni majdnem minden évben. Időbeli sorrendben: Torokfájás, gyenge láz, (nekem a szemem is szokott fájni a háztól. Ez most is megvolt,), nátha, köhögés. Ha egy ismerős nem mondja, hogy ez a COVID, akkor tesztet sem csinálok
2021. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!