Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van, aki nézetett ellenanyagsz...

Van, aki nézetett ellenanyagszintet a gyerekénél kotonavírusra?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi volt az eredmény és előtte tudtad-e, hogy pontosan mikor lehetett covidos vagy csak tippelni tudsz vagy azt se, mert tünetmentes volt.

Családunk minden tagja oltott (már tavasszal 2 oltással, ősszel 3. oltással).

Kisgyerekeink azonban értelemszerűen nem oltottak.


Erre úgy alakult, hogy kiderült több száz az ellenanyag értékük (azon, ahol 50 felett megadják a védettségi igazolványt).

Nem emlékszem, hogy az elmúlt 1 évben egy kisebb náthán, néhány orrfolyásos reggelen és egy pár napig tartó szemkötőhártya gyulladáson kívul beteg lett volna. Közben nagyon fontos lenne tudnom megis mikori lehet kb. ez a fertőzés?

Tudom mindenki más, egyedi, nem összehasonlítható, de hátha találok néhány peldat, ha megírjátok.



2021. dec. 11. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Számokból nem fogod tudni kinyomozni, teljesen változó, hogy kinek milyen gyorsan "fogy" az antitest. Ha csak nem különösen érzékeny rá, szóval nem szokott gyakran lenni, én a kötőhártya-gyulladásra tippelnék, de amúgy lehetett bármikor máskor is.
2021. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is nézettük , kimutatható lett az ellenanyag a gyerkőcnek.

Mi nem vagyunk oltottak .

2021. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

22ezres védettsége van, pedig nem oltott, beteg sem volt, legalábbis nem vettük észre (észrevehetetlen betegség???).

A kártya miatt nézettük meg az elleanyagszintet, kérik a foszabályzáshoz (szájban matatáshoz, mintavételekhez nem kellett, csak a kifizetett szabályzó felrakásához) egy kis zsarolás.

2021. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es sajnos tudom, és még csak kutatási eredmények se elérhetők, csak felnőtt korosztályban.

Viszont én is a kötőhártyagyulladásra gyanakszom. Csak hát akkor meg semmicske ez a szint, mert oltott csaladtagoknak 2. oltas után 5 hónappal 7000, 3. oltas utan 11.000 stb.


3-as 22.000 az szép! Bár nem gondolom, hogy észrevehetetlen betegség, csak hogy van aki

úgy "tünetmentes", hogy nem tűnik fel a tünet(ek) pl. egy kósza hasmenés, egy félnapos most hú de fáradt vagyok, kapar a torkom egy napig, vagy ma este de kómás vagyok vagy fázom (közben hőemelkedése/láza van csak hát eszünkbe nem jut méregetni, ha másnap reggelre mar "kialudta" magát. Valami a szülők figyelmét is elkerülheti.

2021. dec. 14. 00:18
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as...aktuális nálunk is, hát ez nem jó hír.
2021. dec. 14. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!