Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Medrol nevű gyógyszer kissé...

Medrol nevű gyógyszer kissé csökkenti az immunrendszert, nincs a tájékoztatón?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyik szerepe (pl allergiák, autoimmun betegségek esetén) és amikor én olvastam, rajta volt ez a tájékoztatón.


De ismerőseim amikor szedték, nem kaptak el semmit se gyakrabban.



Nekem is kellene szednem két betegségre is, csak nincs lelkierőm rendesen kivizsgáltatni magam. :D

2021. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szteroid, igen, csökkenti. De nem kell frászt kapni tőle, főleg ha csak egy lökésterápiáról van szó.
2021. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mire kapod amúgy? Milyen formában? Mekkora dózisban?


Poszt-COVID-ra? Fülzúgásra? Krónikus orrmelléküreg-gyulladásra? Gyulladt aranyérre? Gyulladt idegre? Autoimmun betegségre?


Egyébként én is félek tőle, ezért is bliccelek el orvosi vizsgálatokat. Pedig a lelkem mélyén tudom, hogy segítene.


Viszont itt hasznosabb válaszokat is kaphatnál, ha megosztanál néhány részletet.

2021. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen Autoimmun betegségre, 4 mg-ot szedek sokk éve már.
2021. dec. 16. 11:17
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Az elvileg minimális!


Milyen autoimmun betegség?

Amúgy a D-vitamint nem ajánlja az orvosod? Elvileg segít az immunrendszer szabályozásában.

2021. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

SLE,


szedek D vitamint is 2000 NE

2021. dec. 16. 11:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Uhh, hát jobb egészséget!
2021. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát, Köszi .

jobb már nemlesz, csak rosdzabb, már majdnem beletörődtem!

2021. dec. 16. 11:26
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Medrol nevű gyógyszer kissé csökkenti az immunrendszert, nincs a tájékoztatón?"


Írja a betegtájékoztató. Ez a mondat van rajta: "csökkentheti az Ön ellenálló-képességét a fertőzésekkel szemben"


Betegtájékoztató 4. pontja


forrás: [link]

2022. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
0%
A Medrol olyan, mintha elvernéd a gyerekedet, amikor hazamegy vérző fejjel, hogy miért volt ilyen ügyetlen. Nem rombolni kell az immunrendszert, hanem megszüntetni az áteresztő bél szindrómát, ami állandó harcra kényszeríti.
2022. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!