Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az embereket miért nem riasztj...

Az embereket miért nem riasztja vissza a hosszútávú egészségkárosodás esélye (COVID)?

Figyelt kérdés
2021. dec. 14. 11:24
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%

Mert jobban félnek a.... hosszútávú egészségkárosodástól, amit az oltás okozhat.


Cseberből vederbe:D


AMúg ytök jogos a kérdésed. Sok ismerősöm mondta, hogy "áh, nem oltatom be magam, hallottam rosszat az oltásról"... aha.. és a betegségről nem hallottál rosszakat?:D


Igazából más gondolatmenetet követnek, máshol látják a nagyobb rizikót.

2021. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
79%
Az oltástól jobban félek mint a vírustól.
2021. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
68%

Mert a rézfaszúbagolyban is addig hisznek, amíg meg nem szokják, és rá nem jönnek, hogy nem is visz el.


Számos ismerősöm volt covidos, aki nem halt bele, annak nem lett utána három lába, meg zöld szemfehérje, sem májhápogása.


Szerintem elég ijesztő, hogy meghalhat az ember. Nem tudom minek még ilyen baromsággal tolni a propagandát

2021. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem látom értelmét félelemben élni
2021. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
64%

Leginkább azért, mert senkit nem ismerek akinek maradandó betegsége lenne utána. Gyakorlatilag mindenki átesett már rajta, legfeljebb nem tud róla.

Én mondjuk észrevettem mert jó szarul voltam, kb annyira viselt meg, mint 2-3 évente egy durvabb vírus.

2021. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
42%
mert nincs olyan hosszú távú maradandó hatása a covidnak, ami amúgy nem lenne gyógyítható vag ynem múlna el idővel. Az oltásnak van sok.
2021. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
72%
Azért a covidnál vannak jóval durvább betegségek amik jelen vannak életünkben. Ezektől nem rettegnek az emberek? Vagy attól hogy egy pitiáner betegség ami a covid hisztéria előtt simán ellátásra került, most elviheti az embert mert már 2 éve minden a covid körül forog?
2021. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
39%

Miért csinálják ezeket, miközben tudják, hogy ártalmasak?

- pia

- cigi

- drog

- extrém sportok

- gumi nélküli szex

- nagyvárosban lakni

- fegyvert nem viselni

2021. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
93%

Mert nagyon ködös ez az egész covid téma, teljesen véletlenszerűen lesz valakinek posztcovid baja, vagy simán kerül lélegeztetőre, de tényleg.


Az elején még az erős immunrendszerű emberek megvoltak nyugodva, főleg miután felvették az oltást, aztán ebből a csoportból is kerültek kórházba emberek.


De ott van a másik csoport, akik full egészségtelenül él, oltása sincs, és megússza egy kisebb "influenzával".


Az orvosok nem tudnak biztosat mondani, csak találgatások, javaslatok vannak.



Még mielőtt valaki nekem esne: 1 hónapja már be vagyok oltva.

2021. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
35%

Én mondjuk egy éve csak alapízeket érzek és hetente 1-2 alkalommal rámjön egy brutális fejfájás. Korábban évente 1x ha volt ilyen fejfájásom.

Szóval szerintem nem túl előnyös elkapni ezt a szart.

De tökre megértem, hogy aki nem találkozott ilyen esettel, az nem hiszi, hogy bármi baja lehet utána. De ez mindig is így volt, az ember csak akkor eszmél rá saját esendőségére, amikor mellette valaki csúnyán pofára esik. Okos ember más hibájából tanul, a hülye a sajátjából sem. Szóval aki okos, még annak is tapasztalnia kell, ha ez nincs meg, humbugnak hiszi az egészet.

2021. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!