Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tesóm osztálytársa koronás és...

Tesóm osztálytársa koronás és most emiatt ő is karanténba került és itthon lesz egy pár hétig. Én is karanténba fogok kerülni?

Figyelt kérdés
Kontextus: én és tesóm kettőször lettünk beoltva, szüleim háromszor. Én éppen gimiben vagyok, testvérem általános iskolás

2021. dec. 14. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
nem, te nem fogsz
2021. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
es voszinuleg tesod se mert az oltottak elvileg nem mennek karantenba ha kontakt szemelyek(legalabbis nalunk)
2021. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
48%
10 nap a karantén onnanatól kezdve, amikor a covidos osztálytárs utoljára volt iskolában. Kontakt személy kontaktja nem kerül karanténba.
2021. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ha nincsenek arra utaló tüneteid vagy nincs pozitív teszted, akkor semmi értelme.
2021. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és örülök hogy nem kell otthon maradnom :D
2021. dec. 14. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A tesódnak sem kell.
2021. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
Nem. Aki védett és panaszmentes, annak nem kell karanténban maradnia.
2021. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne, ha nem futnánk így össze az utcán, vagy egy boltban! Remélem, hogy ez esetben szintén karanténba kerülsz!
2021. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!