Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan legyen negativ a pcr...

Hogyan legyen negativ a pcr tesztem?

Figyelt kérdés

Sajnos pozitiv lett az elso es az itthoni tesztjeim is ma. Viszont kaptam meg egy lehetoseget hogy holnap is eltudok menni tesztelni es ha az negativ nem kell karanten.

Termeszetesen itthon maradok csak most nem hianyzik ez a 14 nap karanten elveszve a karacsony es minden… Szedem a gyogyszereket esetleg valami tipp mivel tudhatnek gyorsabban meggyogyulni?



2021. dec. 14. 17:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Tuneteim nincsenek hoemelkedesem van neha es egy picit kohogok
2021. dec. 14. 17:36
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Hőemelkedés és köhögés szerinted mi, ha nem tünet?

Fertőző vagy, úgyhogy legyèl csak karanténba ès lehetőleg ne fertőzz meg másokat.

2021. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
"Kaptam még egy lehetőséget." Mire, basszus? Ez nem egy vizsga! Fertőző beteg vagy, 10 nap karantén. Senkit nem érdekel, hogy érzed magad. Maradj otthon, és ennyi. Amúgy, ha ma kezdődik, karácsonyra pont kiszabadulsz.
2021. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szó sincs arról, hogy meg akarnék másokat fertőzni itthon maradnék természetesen. Csak egy kérdést tettem fel ha nem tudok meggyógyulni akkor ez van. Nem kell egyből támadni. :)
2021. dec. 14. 17:47
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerű sós vizes ölítéssel sima ügy a negatív teszt. Csak közvetlenül a tesztelés előtt csináld ne órákkal előtte. Orrot is ki kell torkot is. Az orrot az erre a célra való kis öblítővel a legkönnyebb patikákban dm-ben van. [link] De jó az orrsprays üveg is feltöltve sós vízzel.
2021. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egyél és igyál sokat a teszt előtt, lehetőleg előtte is öblöges. Az orrot nehezebb, de ha onnan is vesznek mintát, akkor érdemes.
2021. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. dec. 14. 18:01
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Azt nem érted, hogy nem a "gyógyulástól" függ, hogy fertőzöl-e.Ha úgyis otthon maradsz, minek a - teszt?
2021. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mert szerintem hamarabb kigyógyulnék mint amennyi a karantén idő :/
2021. dec. 14. 18:59
 10/20 A kérdező kommentje:
De hát ez van ha pozitív lesz akkor ez van nem áll meg az élet tőle
2021. dec. 14. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!