Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet mégis biztonságos az oltás?

Lehet mégis biztonságos az oltás?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy háziorvos ismerősömmel és kérdeztem hogy megszaporodtak e az egyéb betegségek előfordulása oltás miatt esetleg.

Azt mondta abszolút nem, nincs több beteg sem az ő és sem a kollégái praxisában...


2021. dec. 15. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Ááá biztosan nem, hiszen a sok okos szerint minden orvost lefizetett a:


-Gyógyszerlobbi

-Soros

-Bill Gates

-Új világrend

-A kormány

-Gyíkemberek


hogy tusolják el az ügyeket.

2021. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Persze hogy ezt mondja, ha nem akarja elveszteni a munkáját. Dobhatná el az orvosi papírjait amikért évekig tanult, többé nem dolgozhatna az orvosi pályán sem.
2021. dec. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Hogy hívják az orvost?
2021. dec. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez valami kamu kérdés, Kamu orvossal?
2021. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Ha nincs komolyabb alap betegség, akkor nem valószínű hogy okoz valami tünetet, max karfájást. Általában az alap betegségeket erősítheti fel.

Legalábbis az ismerősök között alig volt valaki, akinek lett volna baja. Főleg ha fiatal. Más védőoltásokat is adnak ami okozhat pár napos lázat is. Nem beszélve azokról akik mennek külföldre és mindenféle védőoltast adatnak.

2021. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nincs több beteg, ja. Hát ha még a telefont sem veszi fel nekik, személyesen meg nem lehet odamenni, akkor hannan lenne "beteg"?
2021. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, talalt, süllyedt. (Trombózissal meg nem a háziorvoshoz szoktak fordulni.)
2021. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Sosem volt az.
2021. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos az én ismerősi körömben szinte minden oltottnak felerősödtek a betegségei, illetve két ismerősöm meg is halt az oltás után pár nappal. Persze ez csak véletlen egybeesés.
2021. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nekem is ismerősi körömben egészséges férfi halt meg oltásra egy nappal. Természetesen véletlen egybeesés.
2021. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!