Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet mégis biztonságos és...

Lehet mégis biztonságos és hatásos a pfizer oltás?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem felesége, molekuláris biológus, kutatás területe részben az mRNS, immunológiából írta a szakdogát és valami hasonlóból doktorált, ő számomra eléggé hiteles szakember, azt hittem nem oltatja magát de tegnap találkoztam vele és ő is és egész családja megkapta az oltást és meglepő módon 6 éves kisfiát is viszi oltatni... én eléggé szkeptikus voltam az oltások kapcsán de most meginogtam, Lilla egy értelmes nő és nem gondolnám hogy ha olyan veszelyes akkor oltakozna.
2021. dec. 13. 16:58
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem volt veszélyes sosem.
2021. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Túl sok az oltáskárosodott környezetemben. A szememnek hiszek nem "Lilláknak".
2021. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Én is molekuláris biológus vagyok, csak én mikrobiológus, az elsők között voltam, akik oltattak, mint ahogy a többi kutató társam is
2021. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha Lilla mondta akkor elhiszem. Eddig oltásellenes voltam és napi nyolc órában birkáztam az oltottakat, de most, hogy Lilláról és az ő életéről olvastam, most megváltozott a gondolkodásom.

Reggel megyek is az oltópontra. Tuti!

2021. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Szóval Lilla bizonyíték, hogy biztonságosak az oltások, többszázezer oltáskárosulttal szemben?! Apám összeesett és meghalt oltás után 2 órával, én megúsztam azóta tartó karfájdalommal. Májusban oltattam be magam, azóta leszakad a karom. Nekem ne mondja senki, hogy biztonságos ez a lötty!
2021. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
3-as, az számított a kutatótársaknak az oltás beadatásában, hogy átestek-e a betegségen?
2021. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem, hanem hogy velem együtt dolgoznak az SZBK-ban
2021. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 ???
2021. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
#8 !!!!444
2021. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!