Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltás után valaki tapasztalt...

Oltás után valaki tapasztalt valami mellékhatást a szokásos fejfájáson, szédülésen, stb kívül?

Figyelt kérdés
Nekem a tüdőm nem az igazi, mintha ilyen mini megfázásom lenne kb 2 naponta és a torkomban és a tüdőmben érzem ezt,sűrűn kell "köszörülni" a torkom. kicsit fáj is. Nem bírom a maszkot sem úgy mint eddig. Most meg vegyszerrel mosok fel, 2 sima rongy maszk van rajtam de rendesen ég a tüdőm. Most le ültem mintha csillapodna.

2021. dec. 15. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Veled legyen az őrangyalod!!
2021. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
F.sza, köszi! 😅
2021. dec. 15. 14:03
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Nekem Astra volt az első 2 oltás. Az elsőnél este hidegrázásom volt meg erős fejfájásom, de kb egy nap alatt elmúlt, a 2. nál olyan volt mintha lett volna egy erős másnapom.

3.-nál pfizert kaptam ott meg kb semmilyen tünetem nem volt.

2021. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Az oltás helyén fájt a karom 2-3 napig, de semmi egyéb.
2021. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Első astrától beteg voltam egy napig, belázasodtam (38) meg úgy éreztem magam mintha nagyon másnapos lennék. Következő reggelre teljesen elmúlt.

A második astrától volt egy kis hőemelkedésem, aludtam egész nap.

Másnapra elmúlt.

A harmadik pfizer lett, fájt a karom 3 napig, ennyi.

2021. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Én már a 3. oltást is megkaptam.

Első adag Astra volt, ott másfél napig láz, hidegrázás, fejfájás volt, aztán hirtelen elmúlt.

Második Astránál nem volt semmi bajom.

Harmadik adagra Pfizert kaptam, 1 napig enyhe levertség.

2021. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Szomszédom (55 éves) kettő és fél hete kapott 2 kínaira harmadiknak pfizert. Az első kettőtől nem volt semmi baja, a harmadiktól 2 napig nagyon rosszul volt, de később is nagyon rossz maradt a közérzete. Tegnap pedig szívinfarktussal került kórházba...
2021. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Előjött minden betegségem, gyulladásba került a vesém és szívproblémáim lettek. A szomszédom meghalt az oltást követő napon, csak úgy, pedig nem volt beteg. Persze mindez csak véletlen.
2021. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Hogy most mit okozott, az tök mindegy, mert az lesz a lényeg, hogy mit okoz majd két év múlva. De aki beoltatta magát, az örök életre aggódhat miatta.
2021. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
8-as azt kifelejtetted, hogy meghaltál 😂
2021. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!