Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID fertőzöttségnél mennyi...

Zotya... kérdése:

COVID fertőzöttségnél mennyi idő után tér vissza a szaglás és az ízérzék? Van itt olyan aki átesett rajta?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta nem érzek sem ízeket sem szagokat. Ma reggel voltak mintát venni és pozitív lettem.
2021. dec. 17. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kb 1 hétig nem éreztem semmit, utána fokozatosan visszajött.
2021. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bízzál benne hogy kitart az ünnepekig és minden helyett vizet ihatsz úgysem érzed az ízeket. Sokkal olcsóbban kijössz.
2021. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kb 1 hét.
2021. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt kolléganőm 1 év után kezdett szagokat érezni, de egészen mást, mint amire emlékezett korábbról.
2021. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma beszéltem egy ismerősömmel, akinek 2 hét után visszajött. Nekem még nem, én is kb. 2 hete vesztettem el a szaglásomat. A testvérem egy éve volt COVID-os, hónapokkal később kezdett szagokat érezni, és még most sem teljesen olyan a szaglása, mint régen.
2021. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én vmikor októberben eshettem át a covidon, és sajnos én azóta nem érzek szagokat. 😕
2021. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!