Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon beteg vagyok! Covid...

Nagyon beteg vagyok! Covid tesztem +ív! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

KB három napja van hasmenésem, fejfájás de olyan szintű hogy napi négy öt tablettát szedek rá és alig mulik

Hőemelkedés 38 fok körül, orrdugulas, tüsszögés, köhögés, gyengeség, fáradtság ágyba fekszek ülő helyzetbe hogy ne kapják tüdőhyulladast.


Beszur a veseim, fáj ha pisilek gyógyszereket szedek farivipavirt, antibiotikumot, fájdalomcsillapítót, teat


Meddig tart ez még?

Oxigenszaturaciot merek napi többször 98 százalékos de néha 97.


Ja a hab a tortán megkaptam már három oltast....



2021. dec. 20. 22:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

#20


De itt nem az oltasról van szó, hanem hogy kit konyvelnek el covidos halottnak. Elég nehezen érteni. Valaki lefordítaná nekem, hogy pontosan miről beszélnek? Én valami olyasmit hallok, hogy "covid egységből jön le" vagyis emiatt nem teljesíthetik a család kérését. Ez mit jelent? Mi ez a covid egység? Az elhunyt nem volt covidos, de a halála után olyan helyre szállították, ahol covidos halottak vannak? Emiatt covidoskent kezelik és emiatt nem teljesíthetik a család kérését? Mert fertőző egységben van a halála után?

Az ápoló vagy nem tudom ki ez a nő, úgy tűnik már magyarázkodik és kicsit tart is az őt körülvevő családtól, foleg mikor beszól neki az úr, hogy mit érdekli őt a 150eFt-os fizetése jobban..szerintem azért is mondta nekik , hogy ha ő bármit szólna az eljárás ellen kirúgnák.

Szegény már nem tudott mit mondani hogy ne provokálják, támadják vagy verjék szájon. Hiába hivatkozott a szabályzatra.

Ez olyan mint amikor a boltban a pénztárost szidják, vele kötözködnek az árak miatt.

2021. dec. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#18


Miért, kórházban van?

2021. dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
65%
Na pont a három oltás miatt vagy ilyen beteg. Ha nem oltattál volna, most kutya bajod sem lenne.
2021. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
46%

#21 De itt nem az oltasról van szó, hanem hogy kit konyvelnek el covidos halottnak.


Igen, arról van szó. Pontosabban, hogy olyat is covidos halottnak könyvelnek el, aki nem volt covidos. Így lehet, hogy a valóságban ezer hírekbeli halott helyett ~8-an halnak meg covidban. Az ezernél pánikban élnek sokan, lásd kérdezőt, oltatnak, védekeznek, és rettegnek a valójában semmitől. Na ez az üzenete a videónak. Kezdem megérteni a vírustagadókat, hiába voltam én is beteg... Ilyen alapon a limbólázról is lehetne napi ezer halottat belemondani a mikrofonba este hatkor.

2021. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24


De arról beszél az ápolónő is? Nem értem mit mond. Nekem nem jött le egyértelműen, hogy azt mondja , hogy aki nem covidos azt is annak mondják. Nem minden szavát érteni. Az egyik - azt hiszem amelyik videózott - kérdezett erre rá, vagy jelentette ki (egyebek mellett azt is, hogy aki oltott az meghal), hogy ezt írják rá a záróra. De a nő "csak" annyit mondott, hogy a kórház szabályzata az, hogy akit covid "egységből" hoznak le mindegy hogy igazolt covidos vagy sem, azt nem lehet "feloltoztetni ". Nem tudom, nem hallottam jól, mert közben a kedves úr is a szavába vágott, beszéltek egyszerre meg elkezdte hibáztatni az ápolónő, mit foglalkozik ő inkább azzal a kevés fizetésével..stb. provokálták egyértelműen ki tudja hányan állták körbe. Idegesítő volt az egész szituáció. Szerintem azért nem vágták csak szájon, mert sunyiba kamerázott és szarul sült volna el.

Én is megijednek ha körbeallnanak és beszologatnanak ilyen emberek..kicsit durva hogy meg neki kellett magyarakodnia amikor megkerdezte tőle a kedves úr, hogy mit félti azt a kevés fizetését..

Elmegy a fenébe. Remélem ő is keresőképes..


Na, a lényeg, hogy nem hallani egyértelműen mit mond a nő? És mi az a covid egység?

Nekem egyáltalán nem tiszta ez. Tudja valaki?

Ami nekem lejott ebből, az amit fentebb leirtam. Meg az hogy szinte megfélemlítik a nőt ahogy egyre jobban ramasznak szerencsetlenre ezek..a szep nagy család.

2021. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!