Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon beteg vagyok! Covid...

Nagyon beteg vagyok! Covid tesztem +ív! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

KB három napja van hasmenésem, fejfájás de olyan szintű hogy napi négy öt tablettát szedek rá és alig mulik

Hőemelkedés 38 fok körül, orrdugulas, tüsszögés, köhögés, gyengeség, fáradtság ágyba fekszek ülő helyzetbe hogy ne kapják tüdőhyulladast.


Beszur a veseim, fáj ha pisilek gyógyszereket szedek farivipavirt, antibiotikumot, fájdalomcsillapítót, teat


Meddig tart ez még?

Oxigenszaturaciot merek napi többször 98 százalékos de néha 97.


Ja a hab a tortán megkaptam már három oltast....



2021. dec. 20. 22:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulast!

Sajnos az oltás, mint köztudott, nem akadályozza meg a megfertőződést.

Eltarthat még egy darabig. Nekem kb 3 hetig tartott. A legrosszabb az állandó semmire sem múló fejfájás volt vagy egy hétig. 2-3 napot volt egy kicsi nehezlegzesem. Oxigenszaturaciom volt 92 is. De otthon maradtam végig.

Kitartást!

2021. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Felirattam orvossal xanaxot mert szorongásos lettem, nagyon félek hogy meghalok


Szedek c vitamint is meg foszfort. A fejfájásom meg mindig extrém, meg szédülök.

2021. dec. 21. 17:24
 13/25 anonim ***** válasza:
Kitartást, azért valószínűbb hogy nem lesz baj. Hány éves vagy, és milyen eü állapotú alapból?
2021. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
27 éves srác vagyok és alapbetegsegem major depresszió (antidepresszáns szedek 8 éve) plussz szívzorejem van és penicillin allergia
2021. dec. 21. 17:40
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

Ennyit èr az oltás.😂

Jobbulást. Pihenj sokat, mást nem tudsz tenni.

2021. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
57%

#15


Mennyit?

2021. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha 27 évesen 3 oltással bármi komolyabb bajod lenne az mindent romba döntene amit ezek “felépítettek”. Nyugodj meg, pihenj sokat! Ha nem is eszel igyál rengeteget. Szaturációd tökéletes. Rendben leszel!
2021. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
16 . Semmit.
2021. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Cubina ***** válasza:
47%

A favipiravirt szerintem tedd le, nagyon sok esetben ront az állapoton. Xanax se túl jó megoldás a jelenleg szedett antidepresszáns mellé. Nagyon káros, és nagyon nehéz letenni, függőséget okoz, tapasztalatból tudom.


Nem szabad stresszelni és rettegni, mert annál rosszabb.

Gondolj arra, hogy a fiataloknál nagyon alacsony a halálozási ráta, és arra, hogy ha súlyossá válik a covid, az nagyon gyorsan történik, sajnos 2-3 nap alatt elviszi az embert, illetve a betegség kezdetétől számított 3 nap múlva már lélegeztetőre teszik a beteget, ha egyáltalán eljutnak vele a kórházig.


Az erős köhögésre kell figyelni, légszomj, mellkasi/hátfájdalom, nehéz légzés, szúró érzés, ezek a tüdögyulladás tünetei. Amíg jó a szaturáció, addig nincs gond, ha esetleg drasztikusan csökkenne, a háziorvossal még idejében fel lehet iratni oxigént otthonra, így elkerülhető a kórház.

Ezt a cseppet ajánlom akkor is, ha nincs tüdőgyulladás (mert így nem is lesz):

[link]

A szomszédom is ettől lett jobban, kétoldali covid okozta tüdőgyulladása lett, és másfél hónapig szenvedett a betegségtől. Felesége nem engedte bevinni a kórházba, mert ott lélegeztetőre tették volna, inkább otthon ápolta.


Nálam majdnem 3 hétig tartott a covid, köhögés, hasmenés, minden nap 39 fokos láz, hányinger, étvágytalanság, végtagfájdalom, gyengeség, íz és szagvesztés. Nem mentem orvoshoz. Pont akkor hunyt el édesanyám, így nem is érdekelt igazán a betegség, a gyász készített ki, de nagyon. :(

2021. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
56%

#16

Ennyit ér:


[link]


akik a statisztikában (hírekben) covidban meghaltak azok így voltak covidosok. A kérdezőhöz hasonló 6+ milla magyar fél -akár komolyan pánikol a gyakorlatilag biztos halálként feltüntetett betegségtől.


vidi innen van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

2021. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!