Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért rohan sok fiatal huszon-...

Miért rohan sok fiatal huszon-harmincéves a harmadik oltást felvenni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok oltásellenes, be is adattam magamnak az első kettőt, pont. Hittem is az oltásokban, de sajnos megbizonyosodtam róla, hogy nem használnak semmit, kb ugyanannyian halnak meg, mint oltás nélkül.

Nyilván aki idős, beteg, ráadásul sinopharmot kapott, persze, menjen oltatni harmadszorra-negyedszerre stb, de egyszerűen a világ teljesen megbolondult... itt vannak az egészséges huszon-harmincéves emberek, 2 oltás után egy éven belül. Valószínűleg oltás nélkül is kb influenzaként hatott volna rájuk a covid többségében, na de 2 oltás után még annyit sem éreznének... miért rohannak mégis a kétszer oltott fiatalok a 3-4. oltásért, van értelme???


Ez az én álláspontom, de érdekel, ti mit gondoltok a témáról, természetesen megértem, ha más mást gondol.



2021. dec. 21. 16:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
23%
Hogy ne járjunk úgy mint Kóbor
2021. dec. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
41%
Mert képtelen gondolkodni és nem fogják fel, hogy pont azért nincs vége, mert mindent eltűrnek.
2021. dec. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!