Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Korona vírus tünetei?

Korona vírus tünetei?

Figyelt kérdés

Fül fájás

Orrdugulás



2021. dec. 26. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Annyi tünete van, hogy reggelig tartana mindet felsorolni.

A fülfájás is ide tartozhat, de nem kiugró tünet, ez inkább nem megfelelő vastagságú öltözet miatti kifázás lesz szerintem, de ha kíváncsi vagy veszel a gyógyszertárban gyorstesztet és az megmondja.

2021. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Minden. Az is tünete, hogy mincs tüneted.
2021. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
És ez senkinek sem gyanús, hogy ennyiféle tüntet van, sőt hogy akár tünetmentes is lehet. Nekem ez bűzlik.
2021. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En egy hete kaptam el, brutalul köhögtem es mélyröl es persze a hangja is mely, elment a szglasom, fejfájás es 37.4 3-4napon at

Ha majd itt tartasz akkor covidos vagy

2021. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon sok tünete van, azt el tudom képzelni, hogy a megvizsgált emberek adataiból már összeállítottak egy statisztikai táblát, amiből leszűrték, hogy legnagyobb mennyiségben melyik tünetek fordultak elő.


Hogy vagy egyébként?

2021. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!