Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha már 2 oltással is elhunynak...

Ha már 2 oltással is elhunynak a covidba, akkor az oltatlanok hogyhogy nem félnek jobban?

Figyelt kérdés
Mindig azzal érvelnek, hogy oltottak is meghalnak, mintha ezzel felesleges lenne az oltás, pedig pont arról van szó, hogy az oltatlanok hatalmas veszélyben vannak ha már 2 oltás sem elég sokszor.

2021. dec. 27. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
74%

Hálisten egyre több emberben kezd már összeállni a kép, hogy mekkora parasztvakítás az egész járványosdi na meg a hatásos oltások.

Akinél összeáll, az marad oltatlan, és marad életben, akinél meg nem áll össze, az meg elpatkol 2-3 oltás után is.

2021. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
29%
Minden oltott betegeskedik? ezt melyik pizsmában álmondtad? Igen, igazad van, a neten, mert te csak a fórumokról vagy képes tájékozódni és azt hiszed el, mint egy birka :)
2021. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
75%

Én is ismerek biosz tanárt, aki nem oltatja be magát. És nem két libáért kapta a diplomáját. Én sem oltatom be magam, és képzeljétek, tudom, hogy a Föld gömbölyű, és forog is. Ezenkívül az igencsak kiterjedt ismeretségi körünkben egyetlenegy ember sincs, aki megkapta volna ezt a sz@rt. Olyan viszont volt (több is), aki az ellátatlanságba halt bele. Rohadtul elegem van már ebből az állandó riogatásból.

N

2021. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
66%
#16 majd a negyedik, ötödik, hatodik, hetedik oltás majd megvédi :D :D
2021. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sincs egy oltott közeli ismerősöm se, a lakóházban viszont haltak meg oltástól.
2021. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
21%
Itt ti reszkettek, mert annyira féltek az oltástol, hogy már kénytelenek vagytok hazudozninis miatta és egyből dühösek lesztek, ha valaki leírja az igazat :) birkaj
2021. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:
Orosz rulett, a vírus annyira kiszámíthatatlan, hogy oltott is belehalhat, de egy oltatlan túlélheti. Azt már mindenki maga tudja, mennyire kockáztat. De most már sajnos a negyveneseket is viszi.
2021. dec. 27. 10:53
 18/78 anonim ***** válasza:
80%
11/ ezt hIvják tömeghisztériának..
2021. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
78%
Pont ezért nem félek, mert látom, hogy két oltás után is meghalnak ugyanúgy. Tehát akkor nem tök mindegy, hogy oltatok vagy sem?
2021. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, én is ismerek biosztanárt, aki oltatlan és az is marad. Egyáltalán nem hülye. De biztos tök véletlen, hogy a bioszosok nem oltatnak. Nyilván mind hülyék, csak ti, random Erzsikék tudjátok a frankót. Amúgy ebben a hullámban nekem csak oltott ismerőseim kapták el, és mindegyik tök beteg volt. De te ismeretlenül jobban tudod, hogy ezt csak a Facebook-ról szedem, az se gond, hogy egyáltalán nem is vagyok Facebookon, azt se tudom, mi van ott😂

A kérdésre válaszolva pedig, azért nem félünk, mert veletek ellentétben látjuk, hogy mennyire lutri. Van, aki oltatlanul is jól viseli, van, aki meg oltással is belehal. Semmi köze az oltáshoz. De tudjuk, aki 3oltas után belehal, az oltatlanul 2x halt volna meg.

2021. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!