Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha már 2 oltással is elhunynak...

Ha már 2 oltással is elhunynak a covidba, akkor az oltatlanok hogyhogy nem félnek jobban?

Figyelt kérdés
Mindig azzal érvelnek, hogy oltottak is meghalnak, mintha ezzel felesleges lenne az oltás, pedig pont arról van szó, hogy az oltatlanok hatalmas veszélyben vannak ha már 2 oltás sem elég sokszor.

2021. dec. 27. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
0%

#61 Még a "bugyuta" szót sem tudod leírni, baszki! Addig ne szólalj meg, amíg nem tudsz beszélni... ;)

(Én is kecskeméti vagyok, de látom, hova süllyed a városban a színvonal, a magadfajták miatt...)

2021. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
30%
:D továbbra is csak üres hiszti megy részedről, most jön a helyesíras kártya, mert a melléütést sem tudod megkülönböztetni egy helyesírási hibától te észlény :) hisztis kisfiú :)
2021. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
90%

#70


Annál szomorúbb, hogy még mindig nem érted.

2021. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
79%

#32: Mikor omlott össze a magyar egészségügy oltás nélkül?

Én nem félek, mivel nemrég átestem a COVID-on, legalábbis pozitív lett a tesztem. Beteg is voltam, de nem volt rosszabb, mint egy szokásos megfázás.

Ha valaki fél, az nyugodtan oltassa be magát, ha ettől megnyugszik. Szerintem nem sokat ér, de az ő dolga. Aki nem fél, azt meg jó lenne, ha békén hagynák, főleg, ha már van természetes védettsége. 2 év után elég sok ilyen ember van az országban.

2021. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
21%
70, 71-es, ne égessétek már magatokat, nem veszitek észre, hogy ennek a vergődésnek semmi értelme és röhejesek vagytok?
2021. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:

Valamelyik matekzseni a KHS adatait másolta be, de azt nem vette számításba, hogy tavaly 46%os volt a többlethalálozás, a második hullámban pedig 50%os! Szóval de, az oltás miatt majdnem túlterhelődött az ellátórendszer, és az oltásnak köszönhetően ez idén nem lett így. Ha nem lenne oltás, akkor több, mint 200 000 halott lenne most Mo-n a 30 valamennyi helyett, de lehet több is.


Forrás: Portfolio, KSH halálozási számok

2021. dec. 27. 15:52
 67/78 A kérdező kommentje:
*30 000 valahány halott helyett
2021. dec. 27. 15:53
 68/78 anonim ***** válasza:
76%
Majdnem túlterhelődött az ellátórendszer, és majdnem többen haltak meg éves szinten. De mégsem így történt! Ha nem lenne oltás semmi nem történt volna, ezeknek zéró hatásuk van és ha nem lennének paranoid emberek akik folyamatosan hisztériáznak és uszítanak, már rég vége lenne ennek a cirkusznak. De sajnos vannak gyűlölködő, sérült emberek akiknek a covid őrület egy paradicsomi állapot. Végre ők is lehetnek valakik.
2021. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 A kérdező kommentje:
75: Az a baj, hogy a kórházak tényleg túlterhelődtek, mert nem egy sima influenzáról van szó. Olaszországban voltak állapotok, amikor az ellátórendszer pl. teljesen összeomlott és nem tudtak már felvenni új betegeket, Mo-n pedig válogatni kellett a haldoklók között, plusz hazaküldtek egy csomó onkológiai pácienst. Ha nem lenne oltás, most is itt tartanánk, de még sokkal rosszabb lenne.
2021. dec. 27. 17:01
 70/78 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, igazából úgy sem tudok meggyőzni őket, hogy olvassank utána, ha már hiányos a tudásuk, mert egyszerűen buta az összes oltásellenes, képtelenek felfogni a tényeket is
2021. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!