Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tud bárki a Moderna vakcina...

Tud bárki a Moderna vakcina ellen felhozni érvet, hogy ne oltassam be magam, lehet-e későbbi szövődménye, ami később jelentkezhet hónapokkal később, okozhat-e valamilyen későbbi károsodást vagy 100%-osan biztonságos?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 05:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen én már 2 hónapja megkaptam az oltást, az elsőt, 2 hónapja, a másodikat 1 hónapja és a másodiknál főleg voltak influenzás tünetek (forróságérzés, hidegrázás-fázás, 38 fokos láz, rossz közérzet), de ezek 2 nap után elmúltak.
2021. dec. 28. 05:36
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

A tudomány jelenlegi állása szerint lehet hosszútávú mellékhatása, de baromira kicsi rá az esély. Hiszen már egy éve oltanak vele, eddig még nem derült ki semmi.

Az általad felsorolt tünetek nem mellékhatások, hanem oltási reakciók, ártalmatlanok. Valamint jelenleg elképzelhető rövidtávon szívizomgyulladás moderna miatt, de ez sem teljesen bizonyított, valamint kijön az oltás utáni első három hónapban.

2021. dec. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha már kettőt kaptál, akkor miért kellene lebeszélni? Nem értem.


Én is kettőt kaptam még tavasszal, a második rosszabb volt, kB az, amit leírtál.

Én felvettem a harmadikat már, az is moderna, de csak fél adag (most ez a protokoll, hogy két moderna után elég egy fél emlékeztetőnek). Fél napig voltam kicsit rosszul.

Egyéb mellékhatás nem volt.

2021. dec. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha az nem elég érv, hogy milyen szövődményeket okoz, akkor felesleges jártatni a szánkat. Nekem két ismerősöm halt meg az oltástól, a vírustól meg egy sem, de nézz körül a facebookon azokban a csoportokban, ahol az oltástól megbetegedett emberek írják le a tapasztalataikat, van bőven.
2021. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Honnan tudod, hogy milyen szövődménye lesz öt év múlva? Ezt senki sem tudhatja. Lehet, hogy semmi, de az is lehet, hogy mindmeghalunk.
2021. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha félév alatt elévül, miért lenne szövődménye 5 év múlva?
2021. dec. 28. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne. Nagyon sok olyan gyógyszer van, aminek később jön ki csak a negatív hatása. Aztán volt már ilyenre példa nem is egy. Ott van például a dengue-láz elleni oltás. Ha beadatod, az első fertőzéstől megvéd, szuperül hatásos. De ha pár év múlva megint elkapod, akkor ötször akkora eséllyel halsz bele, mintha nem is oltattad volna be magad.
2021. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És a Modernáról mit tudni a későbbi szövődmények tekintetében?
2021. dec. 28. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Utana 3 honapig durva szìvritmuszavarom volt ìgy a 2.at eszembe se jutott beadatni


A helyzet az hogy ez egy igenytelen garazscég, 0 piacra vitt termekkel

2022. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!