Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az omikron hullám idején van...

Az omikron hullám idején van értelme egyáltalán napi fertőzöttségi adatokat publikálni?

Figyelt kérdés
Mert ez olyan, mintha télen náthára szűrnék a lakosságot, és a Magyarországon várható 30-50 ezres napi számok csak hangulatkeltésre lesznek jók, az mellett, hogy a tényleges fertőzöttségi mérték messze meg fogja ezt haladni. Szerintem elég lenne csak a kórházban ápoltak és a halottak számát publikálni.

2022. jan. 2. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Minek az.Nem mondanak igazat,csak kozmetikáznak.
2022. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmi értelme az egész cirkusznak, amit művelnek. Úgy kell élni, mint Tanzániában.
2022. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Eddig is a hangulatkeltés volt a cél. RETTEGJETEK!!!!
2022. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Alapvetően igen, Magyarországon nem.


Ahol valóban sokat tesztelnek (pl. Ausztria) ott azért elég valós képet mutatnak a tesztek a járvány alakulásáról.


Magyarországon meg soha nem lesz papíron 30-50 ezer eset, mert max. 20-30 ezer tesztet végeznek naponta.

2022. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelme.
2022. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme nincs. Hivatalosan is elismerték, hogy náthaszerű tüneteket okoz, kevésbé veszélyes, ezzel az erővel minden nap be lehetne mondani hány náthás vagy épp influenzás beteg van, de ugye arra nem végeznek teszteket. Mellesleg azzal, hogy csak számokkal dobálóznak, de egyéb infót nem árulnak el, pl. oltott-oltatlanok aránya, fertőzés súlyosságának foka, társbetegségek, melyek közrejátszhatnak, így csak hangulatkeltésre jók, de már lassan annak sem, mert én már a közöny szakaszába értem. Ez van sajnos, s nem vagyok egyedül ezzel. :(
2022. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2022. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek.

Csak a kórházi eseteket kellene, sőt igazából abból is csak azt, akinek fél évnél nem régebbi oltása volt, a többi maga tehet róla. Ez mutatja rendesen, hogy hogyan állunk, nem az, hogy hány taknyos van.

2022. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2022. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!