Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szaglás elvesztése lehet a...

Szaglás elvesztése lehet a covid tünete ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavasszal lettem beoltva (Pfizerral) nem is volt azóta sem semmi bajom, beteg sem szoktam lenni szinte sose. Szerdán vettem észre, hogy náthás vagyok, és enyhén köhögök, ezt betudtam annak, hogy hajnalban járok dolgozni, és nem volt rajtam sapka, biztos a hideg miatt. Csütörtökön egyhe hőemelkedésem volt, erre vettem be egy gyógyszert, kb egy óra múltán már semmi bajom nem volt, és azóta sem. A náthám is nagyjából elmúlt, enyhén van csak bedugulva az orrom. Azonban most észrevettem, hogy nem érzek szagokat. Próbáltam kávét, tusfürdőt, és parfümöt is szagolni, de semmi.



2022. jan. 2. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akár lehet is, de a nátha mellékhatásának is betudható. Én 3 oltás után kb. 1 hónapja voltam Covidos, kis gyengeség mellett az 5 napos teljes szaglásvesztés volt az egyetlen tünet.
2022. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a fejed fájt? ha nem szerintem a gyogyszertől van
2022. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nem fájt a fejem egyaltapan.
2022. jan. 2. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!