Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szólsz az új ragályhoz, a...

Mit szólsz az új ragályhoz, a "fluronához" (influenza és korona együtt)?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 2. 17:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%

Damu az volt de naon kellett neki az oltás

Elég baj volt az neki de nem hagyták békén és be kellett magát oltassa vagy nem látják el eehol sem agytröszt :D

Csollány be volt oltva :D

Többen már akik ismerték megmondták eszes tóni de ne zavarjon

Szóval akkor miről van szó?Nem igazán értem

[link]

[link]

[link]

Ennyi XD

2022. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
55%
#10 Csollány Ausztriában kapott 2 Pfizert, harmadiknak itthon kapta a Janssen-t.
2022. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
31%

"Többen már akik ismerték megmondták eszes tóni de ne zavarjon"


Igen, mint említettem is, egy orvoy próbálja ezt a gondolatot elültetni az emberek gondolataiban, aki se nem kezelőorvosa, se nem barátja, se nem háziorvosa...


Nem tudom ki az a több ember, mert amikor én ezzel kapcsolatos állításokat láttam, mindig csak ezt az orvost látom.


Se egy rokon, se egy közeli barát...


Pedig bizonyára van olyan, aki hozzáfér az EÜ dokumentumaihoz, ha be van oltva, hamar tisztázni lehetne.


Jók a képek, látszik, hogy szaporodnak az oltásellenes birkák... 1-2 gőgőgődény poszt és beeee.

2022. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
45%

#12:


"Csollány Ausztriában kapott 2 Pfizert, harmadiknak itthon kapta a Janssen-t."


Egyre jobb.

És mindezt mikor, amikor még szept végén is nyomta az oltásellenes posztokat a neten?

Vagy szépen beoltatta magát Pfizerrel, de közben ezerrel osztotta a konteós és a ne oltass posztokat?


Valahogy nem áll össze a kép... Persze elfogadom azt is, hogy 28x oltott volt, maximum kicsit furcsa, hogy valaki beoltatja magát, de ezerel nyomja az antivaxer kampányt.


Bár én eddig 1 Jansenről tudtam...


Mindenesetre én drukkolok neki, akármennyire volt vagy nem volt oltva, mert nem az intenzíven kellene lennie, életerős sportolóként...

2022. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
55%

[link]

[link]

[link]

Nyugodj meg mert attól megnyugszol!Nézd a fsza képeket és röhögj egy jót

2022. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
69%

#14 Ausztriában dolgozott edzőként, Nem meggyőződésből oltatott. Hanem mert a munkája és a rendszeres ingázás megkövetelte.


Magyarországon is szép számmal vannak olyanok akik a munkájuk miatt vették fel az oltást, de ettől függetlenül nem oltáspártiak.

2022. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
68%
Igy van utolso ahogy mondod
2022. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
20%

"Nem meggyőződésből oltatott. Hanem mert a munkája és a rendszeres ingázás megkövetelte."


Rendszeres ingázáshoz elég volt a teszt is. Egészen holnapig.


Nem akarok senkit megbántani, de kicsit kezd kínos lenni ez a szerecsenmosdatás.


Mondom emellett elhiszem, ha oltott volt, de csak itt már 5 féle verzió jön fel a mikor-mivel-hogyan-miért kérdéskörre...

2022. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
38%
Nem korenza?
2022. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%

Onnan lehet tudni, hogy Csollány úr oltott, hogy a médiában ezt nem hangsúlyozták ki. Aki figyel, az láthatja, hogy nagy a csönd most körülötte, nem hír, mert oltva van. Melyik szerkesztő vállalná be, hogy elkezdi ekézni, hogy oltás tagadó, aztán valamelyik rokon bemutatja a papírokat. Nyilván tudják, hogy be van oltva és ezt most nem lehet lehozni. Aki eddig oltatlan volt és covidos lett, neadj isten le adta a felszerelését, MINDIG külön ki volt emelve, hogy oltatlan.

Ennyire nem vágjátok a média működését?

2022. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!