Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor adhatom be az emlékeztet...

Mikor adhatom be az emlékeztető oltásomat a Johnson & Johnsonból, ha 8 napja kaptam meg az első oltásom belőle?

Figyelt kérdés

Ausztriába szeretnék elmenni síelni, és ezt láttam ki írva az oldalon, ami számomra már követhetetlen! Aki tud segítsen értelmezni. Köszönöm!!!

- * -

2x oltott (vagy 1x Johnson & Johnson vakcinával): PCR-teszt szükséges

3x oltott (vagy 1x Johnson & Johnson vakcinával plusz emlékeztető oltás): nincs szükség PCR-tesztre

gyógyult: PCR-teszt szükséges*

gyógyult, majd 1x beoltották: PCR-teszt szükséges

gyógyult, majd 2x beoltották: nincs szükség PCR-tesztre (ebben az esetben a gyógyult státusz 180 napnál régebbre nyúlik vissza)

1x oltott, majd felgyógyult: PCR-teszt szükséges*

1x oltott, majd felgyógyult, majd oltott: nincs szükség PCR-tesztre

2x oltott (illetve 1x oltott Johnson & Johnson vakcina esetén), majd felgyógyult: PCR-teszt nem szükséges


2022. jan. 4. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a 10-es a hülye oltásellenes 8-asnak nem szólt be....


LOL

2022. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Annak is szól, aki modortalan stílusban ide böffent és sérteget másokat.


"LOL"

2022. jan. 4. 16:52
 13/14 anonim ***** válasza:
35%
Már rég be kellett volna hogy adasd.
2022. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán ne akartam magam oltani! A munkahelyem kötelezett rá, nem önszántamból mentem.
2022. jan. 10. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!