Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlan vagyok,elkaptam a...

Oltatlan vagyok,elkaptam a koronavírust. Halál félelmem van,nem merek aludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem oltattam , nem vettem komolyan vagy inkább nem akartam komolyan venni. Kisbabát szeretnénk de a nőgyógyász elrettentett,hogy nagy a meddőség esélye oltás után így első terhesség előtt nem ajánlja.. Voltam már egyszer covidos,de nem hivatalosan.. Most elkaptam egy barátnőmtől akivel együtt szilvesztereztünk. Neki a gyorsteszt pozitív lett,nekem negatív. El rontható a teszt? Esetleg nem toltam elég mélyre vagy hasonló? Nem tudom elmondani mit érzek de fáj a szemem szó szerint ég ki. A fejem szét szakad, a mellkasom meg mintha ülne rajta 50 ló. Szédülök, bármi hozzá ér a bőrömhöz az nagyon fura érzés kiráz tőle a hideg nagyon fázom majd melegem van de nem merek elaludni mert félek hogy nem kelek fel. Halálfélelmem van, 26 éves vagyok...

2022. jan. 4. 15:27
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Neked egyáltalán semmi tüneted nem volt a 3 alkalomnál amikor beteg lettél?
2022. jan. 4. 15:46
 12/52 anonim ***** válasza:
58%
Inkabb a covid utani szovodmemyek a parak...
2022. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
18%
Ugyanilyen tünetei voltak a haveromnak mikor elkezdte a vadiúj 5G telóját használni. Szem égése, fejfájás, bőre mintha áram szaladgálna rajta. Pár nap alatt elmúlt neki mondjuk, szerintem csak hozzá kell szokni a szervezetnek. Én csóró vagyok de ha lesz ilyen új telóm már nem fogok meglepődni a tüneteken.
2022. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
66%
A legjobb barinőm a 2. Pfizer oltása után néhány hónappal, tervezetten simán teherbe esett
2022. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
75%
kolegám 3 oltással is elkapta ezt a fost és rohadt szarul van, ne emészd magad. szart sem érnek ezek az oltások
2022. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
61%

10 es vagyok


De voltak, belázasodtam, kicsit összetört voltam, gyenge, mint az influenza. Szagot pl mindig éreztem hiába volt mindig pozitív a tesztem.

Vettem be vitaminokat, forró tea, egyiknél kellett lázcsillapító.

1-3 nap alatt túl lettem rajta, mire lejárt a karanténom már egy héttel előtte kutya bajom nem volt.


Aki akarja oltassa magát 3 havonta de most volt párom covidos két hónapja, van 3 oltása olyan cudarul volt majd meg akart halni, én meg ápoltam mert 3. ra tünetem se volt, egy estét volt hőemelkedésem semmi több.


Influenzába is minden évben ezrek halnak meg csak a kórlapjukon tüdőgyulladás van írva.


Van akit rosszul érint, van akit nem, mint minden betegség különböző mértékben hat minden egyénre.

2022. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
87%

Én is most kaptam el szilveszterkor, én is oltatlan vagyok. Nekem a vállamnál fájt, mintha elaludtam volna, de mondták, hogy ez az omikron tünete.. aztán csak úgy elkezdett vérezni az orrom, de hamar elmúlt. Ez volt tegnap, ma olyan érzésem van egész nap, mintha lázas lennék, de 36.4et mérek egész nap. Én is kicsit parázok, mert az emberbe már beleültették a rettegést, de próbálom magam megnyugtatni, igaz nekem elég enyhék a tüneteim, de félek, hogy nehogy rosszabb legyen.. lényeg, hogy nyugodj meg, tényleg nagyon kevés embernél lesz ez súlyos, pláne 26 évesen. Ja, és egy cikk, amit most találtam:


[link]

2022. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
9%
Komoly dilemma. Oltás és meddőség: csok, babahitel kilőve. Vagy oltatlanság és örök kárhozat.
2022. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
54%
Nem is kell oltatnod, ha felépülsz, már ismerős lesz a szervezetednek a járvány, meg se érzed majd. Én is 8 évesen influenciás lettem, 40 fokos lázzal azt hittem ott maradok. Később már nem volt ilyen.
2022. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
84%
18: na de mit ér a csok, babahitel, ha csak ezeket látod, és a válás és gyerektartás költségei sokkal nagyobb kárhozat? Sose vennék fel ilyen hülyeségeket, azt se tudom mit jelentenek. Az nekem nem pénz, ami mögött nincs karrier.
2022. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!